Przegląd najnowszych pozycji w Netflix.

Nadeszła wreszcie wiosna, a w niektórych regionach nawet lato. Nie zmienia to faktu, że wieczory często spędzamy przed telewizorem, a już na pewno przed Netflixem. Tam, jak zawsze sporo nowości.

Lider streamingowych serwisów w naszym kraju cały czas powiększa swoją ofertę. Ciężko obejrzeć wszystkie pozycje w czasie jednego życia, ale warto skupić się na perełkach. Zobaczcie, co nowego wskoczyło na Netflix w ostatnich dniach.

R E K L A M A

Nowości na Netflix

A jutro cały świat

Studentka prawa dołącza do grupy antyfaszystów i wkracza do świata niebezpieczeństw i przemocy, który zaczyna coraz bardziej ją pociągać.

Autsajder

Po tym jak w jego mieszkaniu zostają znalezione antyrządowe ulotki, apolityczny student sztuki zostaje oskarżony o kolaborowanie z opozycją.

Super Me

Cienko przędący scenarzysta odkrywa, że potrafi przenosić cenne przedmioty ze swoich snów do rzeczywistości. To lukratywne zajęcie wkrótce przysparza mu kłopotów.

Vincenzo

W czasie wizyty w ojczyźnie prawnik mafii o koreańsko-włoskich korzeniach wymierza sprawiedliwość i odpłaca niepokonanemu dotychczas konglomeratowi pięknym za nadobne.

Unrest

W tym poruszającym dokumencie 28-letnia doktorantka opowiada o swoich zmaganiach z dolegliwością zwaną zespołem chronicznego zmęczenia.

Dziedzictwo Jowisza

Gdy w rodzinach superbohaterów pojawia się konflikt pokoleń, zmieniające się zasady gry będą miały wpływ na losy całego świata.

Late Night

Gdy nad jej karierą zbierają się ciemne chmury, wieloletnia prowadząca talk-show musi odświeżyć formułę programu. Do męskiego zespołu scenarzystów dołącza młoda kobieta.

Milestone

Owdowiały kierowca ciężarówki z długim stażem za kółkiem zaczyna się obawiać utraty pracy, gdy zostaje poproszony o opiekę nad praktykantem.

Potwór

Utalentowany nastolatek oskarżony o rabunek i morderstwo stara się udowodnić swoją niewinność, walcząc z systemem sądowym, który już na wejściu wydał na niego wyrok.


Posłuchaj nas!