Serwis HBO GO w Polsce ma się bardzo dobrze. Oczywiście nie ma tutaj takiej ilości produkcji, co na konkurencyjnym Netflixie, ale na pewno są to produkcje ambitne i wyselekcjonowane.

W HBO GO każdy ma swoje ulubione pozycje, każdy śledzi losy jakichś bohaterów. Cieszy więc, że pojawiają się tutaj kolejne odcinki, a także zupełnie nowe, świeżutkie seriale i filmy. Przejrzyjcie zatem premiery z tego tygodnia, a na pewno znajdziecie coś idealnego dla siebie!

R E K L A M A

Nowości w HBO GO

Nierozłączni

Mika (Ahmed Sylla) jest byłym oszustem, który żyje teraz spokojnym i pełnym sukcesów życiem pod nową tożsamością. Ma się niedługo ożenić i założyć rodzinę. Wszystko idzie zgodnie z planem do czasu, gdy niespodziewanie pojawia się jego były kolega z celi Poutine (Alban Ivanov)… Mika jest zdeterminowany, by ukryć przed przyszłą żoną i teściami swoją przeszłość, próbuje więc pozbyć się szalonego i nieprzewidywalnego przyjaciela. Ten jednak, niczym bumerang, cały czas wraca…. Zabawna komedia o mężczyźnie, który próbuje żyć nowym życiem, ale przeszłość nie przestaje deptać mu po piętach.

Chemia

Lena jest szalona i nieobliczalna. Ma sto pomysłów na minutę. Benek natomiast jest człowiekiem wycofanym i pełnym gniewu. Ich losy krzyżują się w dniu, w którym oboje porzucają swoje dotychczasowe posady. Od razu wybucha między nimi gorące uczucie. Niestety szybko się okazuje, że ich wspólna droga nie będzie usłana różami. Dziewczyna cierpi na nieuleczalny nowotwór. Para staje do nierównej walki z chorobą. Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia dwojga młodych ludzi, których miłość rozwija się w cieniu śmiertelnej choroby. Reżyserski debiut Bartosza Prokopowicza to osobisty film, który mówi o przygotowywaniu się na nieuniknione. Scenariusz został luźno oparty na życiu żony reżysera, założycielki fundacji Rak’n’Roll, która zmarła na raka w wieku 35 lat. Nominacja do Złotych Lwów.

Rodzina Addamsów

Gomez i Morticia Addamsowie przenoszą się do mrocznej i opuszczonej rezydencji w New Jersey z nadzieją, że będą tam w spokoju mogli założyć rodzinę. Ponad dekadę później Gomez uczy syna Pugslaya tradycyjnej walki szablą, natomiast Morticia musi zmierzyć się z niewygodnymi pytaniami córki Wednesday dotyczącymi życia poza bramą rezydencji. W końcu rodzina musi skonfrontować się ze światem zewnętrznym, co wywołuje szereg absurdalnych i śmiesznych sytuacji. Uwielbiana przez widzów na całym świecie mroczna rodzina Addamsów powraca w filmie animowanym. Wyreżyserowana przez Conrada Vernona (Madagaskar 3) oraz Grega Tiernana (serial Tomek i przyjaciele) komedia tryska świeżością i soczystym humorem.

To, czego o mnie nie wiesz

1280 720

Patricia (Linda Olsansky) i Ikendu (Koudous Seihon) spotykają się w mieście we włoskojęzycznej Szwajcarii. On pochodzi z Mali, a ona jest samotną matką, która wychowuje dwie córki. Mężczyzna jest fantastycznym kucharzem i wprowadza ciepło i stabilność w chaos, który jest życiem Patricii. Po ślubie prowadzą beztroskie życie, nie zadając sobie zbyt wiele pytań. Jednak pewnego dnia Ikendu zostaje aresztowany i oskarżony o handel narkotykami. Zaczyna się trudny okres dla pary. Oboje zaczynają odkrywać rzeczy, które wcześniej przed sobą ukrywali. Czy ich związek ma szansę przetrwać tę próbę?Dramat psychologiczny ukazujący losy dwójki zagubionych ludzi, dla których ich związek może być jedyną okazją na lepsze życie. W główną rolę wciela się nagrodzony na MFF W Kairze Koudous Seihon.

Jak zostać zbirem

Kiedy Freddy (James Rolleston) traci pracę jako dostawca pizzy, on i jego najlepszy kumpel Marvin (Samuel Austin) znajdują robotę u drobnego złodziejaszka, Spiggsa. Po tym, jak spartaczyli proste zlecenie, szef wysyła ich z szaloną misją. Mają zabić gangstera Donny’ego Konga, który sypia z jego żoną. Kiedy niewłaściwy facet kończy martwy, ścieżki Freddy’ego i Marvina krzyżują się z kimś jeszcze straszniejszym niż ich szef.Nowozelandzka komedia kryminalna opowiadająca o dwóch facetach, którzy muszą przemyśleć swoje życiowe decyzje. Reżyserem pełnego dobrego humoru i zwrotów akcji obrazu jest Paul Murphy (Love Birds).

Pora wylinki

Niemcy, lata 70. XX wieku. Stephanie (Zelda Espenschied) jest inteligentnym i żywym dzieckiem, które czuje, że coś jest nie tak w jej rodzinie. Dziewczynka prowadzi z rodzicami odizolowane życie, naznaczone relacją z niestabilną psychicznie matką Sybille (Freya Kreutzkam). Ojciec również nie jest godnym zaufania wsparciem. Stephanie coraz bardziej zamyka się w sobie i ucieka do mrocznego świata barbarzyńskich fantazji. Jednak pewnego dnia jej tajemnica przenika do rodzinnej rzeczywistości…Dramat psychologiczny śledzący losy dziewczynki, której skomplikowane dzieciństwo ma na nią destrukcyjny wpływ. Za reżyserię obrazu odpowiedzialna była stawiająca swoje pierwsze kroki w kinematografii Sabrina Mertens.


Posłuchaj nas!