Dobre wejście w nowy tydzień to już połowa sukcesu. Jak więc miło rozpocząć deszczowy tydzień? Oczywiście oglądając filmy i seriale ;) W Amazon Prime Video Polska pojawiło się kilka interesujących pozycji, które na pewno poprawią nastrój.

Oczywiście Amazon Prime jest w Polsce daleko za Netflixem i HBO, ale nie oznacza to, że nie ma tam wartościowych treści. Wręcz przeciwnie – znajdziemy tam pozycje, które trudno szukać u konkurencji. Jest więc co oglądać, dlatego zobaczcie nowości w Prime.

Nowości Amazon Prime Video

Horda

Samantha O’Hara wraz ze swoim oddziałem zostaje wysłana w odległy region Afryki, aby odbić zakładników z rąk rebeliantów. Niestety akcja nie idzie zgodnie z planem, a brutalny gang rebeliantów to niejedyny problem, który napotkają najemnicy. Żeby przeżyć będą musieli zmierzyć się także z hordą wygłodniałych lwów-ludojadów, zamieszkujących opuszczoną farmę która stała się schronieniem oddziału

LOL – Kto się zaśmieje, odpada

W pierwszym sezonie LOL 10 komików (Caterina Guzzanti, Frank Matano, Elio, Lillo, Katia Follesa, Angelo Pintus, Ciro i Fru z The Jackal, Michela Giraud i Luca Ravenna) będzie musiało zachować poważną minę przez sześć godzin z rzędu, rozbawiając jednocześnie swoich przeciwników. Kto dotrwa do końca, zdobywa 100 000 euro do przekazania na cele charytatywne. Prezenterami są Fedez i Mara Maionchi.

LOL – Last One Laughing, Niemcy

Gospodarz programu, Michael Bully Herbig, prezentuje dziesięciu spośród najlepszych niemieckich komików. Zostają oni zamknięci na sześć godzin, aby sprawdzić kto, zachowując kamienną twarz, rozśmieszy przeciwników. Kogo Bully uzna za tego, kto się śmieje ostatni?

21 mostów

Podczas włamania do restauracji należącej do mafii zamordowanych zostaje ośmiu policjantów. Sprawcy uciekają z kilkudziesięcioma kilogramami kokainy. Śledztwo prowadzi detektyw Andrew Davis. Manhattan zostaje odcięty od stałego lądu, ujęcie zabójców wydaje się kwestią czasu. Okazuje się, że są w mieście wpływowi ludzie, którym zależy, by uciekinierzy nie trafili w ręce policji.

Arbitraż

Zdesperowany biznesmen za wszelką cenę próbuje sprzedać swoją firmę. Transakcja zostaje zagrożona, kiedy mężczyzna bierze udział w śmiertelnym wypadku samochodowym.

Chloe

Zazdrosna kobieta wynajmuje młodziutką call-girl, by sprawdzić lojalność swego męża.

Kolor z przestworzy

Rodzina Gardnerów odziedzicza niewielką posiadłość na wsi i decyduje się porzucić życie w mieście. Gdy na farmie rozbija się niewielki meteoryt, przyniesione przez niego pierwiastki przenikają do gleby i lokalnych wód. Ich efektem jest początkowo nad wyraz obfite plony, jednak konsekwencje kosmicznej katastrofy są dużo bardziej złożone i Gardnerowie muszą stanąć w obliczu nadprzyrodzonych sił.

Tedi i poszukiwacze zaginionego miasta

W wyniku zbiegu okoliczności marzący o byciu łowcą skarbu Tedi Stones wyrusza z przyjaciółmi na poszukiwania Zaginionego Miasta Inków. Ich tropem podąża czarny charakter.