Ciągle szukamy redaktora, chcesz do nas dołączyć?

Ciągle szukamy redaktora, chcesz do nas dołączyć?

Opublikowano 24.07.2019 15:00 -


W związku z bardzo dynamicznym rozwojem naszego medium postanowiliśmy zatrudnić kolejnego etatowego redaktora do naszego jakże młodego i dynamicznego zespołu. A tak zupełnie serio, to szukamy świeżej krwi na pół etatu!

Rekrutacja którą ogłosiliśmy w maju jest dalej aktualna. Szukamy osób, które na pół etatu chciałyby dołaczyć do naszego zespołu. Nie mamy kokosów na tę inwestycję, ale jeśli nie masz wygórowanych oczekiwań, a chcesz tworzyć z nami aktualny kształt DailyWeb, to zapraszamy gorąco. Gwoli przypomnienia, wszystkie najważniejsze informacje:

Specjalizacja?

Nie wymagamy żadnej. Od kandydata oczekujemy, że wie czym jest Tesla dla rynku samochodów, wie dlaczego iOS jest lepsze od Androida ( ;) ), wie czym różni się Facebook od Twittera, czy jest fanem Netflixa. Krótko mówiąc potrzebujemy człowieka, który jest fanem nowych technologii i śledzi ten świat na bieżąco.

Kandydat idealny

Będziesz trzecią, etatową osobistością w naszym składzie i 11 osobą w całym zespole. Często zachodzę w głowę, jak udało się to wszystko tak bardzo rozhuśtać, chociaż pewnie jeszcze trochę i moja małżonka się ze mną rozwiedzie. Dlatego też kolejne ręce na pokładzie będą nam niezbędne, by zająć się kolejnymi obszarami,

We czerwcu ustanowiliśmy nowy rekord ruchu w naszym serwisie: 450k sesji przy 320k UU.  Nieskromnie i z dumą rzec muszę, że idziemy jak burza i jeńców nie bierzemy. A jak tu siedzę i piszę ten tekst, obiecuje Wam, że w lipcu będzie jeszcze więcej.

Chcemy wyciskać tę cytrynę, tak bardzo jak tylko się da, a efekt kuli śniegowej pomaga nam jak nic innego. Jesteśmy także zauważani przez przeróżne marki, które zostawiają u nas swoje pieniądze. Dlatego też możemy pozwolić sobie na eksperyment i przeznaczenie górki na zatrudnienie kolejnego redaktora. Jak wspomniałem, nie są to kokosy, ale poza stałą stawką, każda współpraca będzie wynagradzana dodatkowo, a tej ostatnio mamy dużo!

Osoba której szukamy, będzie bardzo blisko współpracowała z Przemkiem, Danielem i ze mną. Idealny plan jest taki, by nowy redaktor był dostępny przez 4h dziennie, między godziną 12:00 a 16:00. Mamy jednak świadomość, że to mało wygodne godziny, jednak oczywiście bierzemy także pod uwagę inne przedziały czasowe, jeśli trafimy na idealnego kandydata.

Jeśli uważasz, że się nadajesz i chciałbyś z nami wspólnie działać, zapraszam do zapoznania się z pełnym ogłoszeniem. Jeśli nas będzie na Ciebie stać (hint: wysokość wynagrodzenia ma ogromne znaczenie), jeśli trafisz w nasze oczekiwania, to na pewno się zgłosimy. Jeśli nie, to na pewno także damy Ci znać.

 DailyWeb zatrudnia!

Wieści z Rozładowani.pl