Zaczyna się robić ciekawie w branży kinowej! Po dość udanym remake’u Króla Lwa w wersji „realne”, czas na kolejną kultową bajkę produkcji Disneya. Bo kto nie pamięta przygód Brygady RR? Chip i Dale powracają i to już w maju.

Oczywiście miejscem premiery produkcji będzie Disney+, a będzie to 20 maja 2022 roku. Polacy będą musieli trochę poczekać, bo według oficjalnych zapowiedzi platforma Disney+ zadebiutuje w naszym kraju „w lecie 2022”. Pozostaje nam grzecznie czekać, a już teraz możecie zobaczyć trailer hitu sprzed lat, ale w wersji filmowej.

Chip i Dale powracają jako film na Disney+

Oryginalna seria pojawiła się ponad 30 lat temu pod nazwą Chip i Dale: Brygada RR. Pierwszy odcinek zadebiutował na początku marca 1989 roku i przez następne kilkanaście lat produkcja cieszyła się gigantyczną popularnością wśród najmłodszych, którzy dzisiaj są po trzydziestce. Główni bohaterowie to dwie wiewiórki, które już wcześniej pojawiały się w różnych produkcjach Disneya. Duet postanowił założyć Brygadę Ryzykownego Ratunku i zabawić się w detektywów.

R E K L A M A

Dzisiaj Disney opublikował pierwszy trailer filmu, który wskoczy do streamingu już 20 maja 2022. Akcja filmu rozgrywa się we współczesnym Los Angeles, gdzie żyją postacie kreskówkowe i ludzie. Chip wiedzie spokojne, podmiejskie życie i zatrudnił się jako sprzedawca. Dale natomiast poddał się operacji CGI. Pewnego dnia musi połączyć siły z dawnym partnerem, aby uratować przyjaciela.

Disney+ w Polsce w wakacje 2022!

Praktycznie od początku istnienia platformy Disney+ zastanawialiśmy się, dlaczego Polska jest stale pomijana. W wielu produkcjach, także tych nowych (jak The Mandalorian) dostępne były polskie napisy, jednak mijały miesiące, a Disney+ oficjalnie w Polsce się nie pojawiał.

Wprowadzenie Disney+ jednocześnie w 42 krajach jest dużym zaskoczeniem, bo przez ponad dwa lata od startu serwis pojawił się w zaledwie 18 krajach świata. W bibliotece Disney+ znajdziemy wszystkie produkcje Disneya, Pixara, Marvela, Gwiezdnych Wojen, National Geographic oraz wielu innych. Na wybranych rynkach zawiera także ogólnorozrywkowe treści w ramach marki Star.

Disney+ jest domem uwielbianych na całym świecie oryginalnych produkcji, filmów i tysięcy odcinków seriali od Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata Gwiezdnych Wojen oraz tytułów od 20th Century Studios, FX czy Searchlight, występujących pod marką Star.