Chciałeś sobie kiedyś kupić kindla? Amazon startuje z przeceną

Chciałeś sobie kiedyś kupić kindla? Amazon startuje z przeceną

Opublikowano 24.10.2017 10:10 -


Amazon Kindle chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Rewolucyjny (?) sprzęt, który ułatwia czytanie na całym świecie. Wiem też, że ma swoich wrogów – w końcu książka to książka, przewracanie kartek, zapach i te sprawy.

Jeśli jednak nie należysz do osób, które za wszelką cenę chcą zwalczać e-papier to mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Amazon przecenia wszystkie modele Kindle (poza Oasis, który niedawno był odświeżony) o trzydzieści amerykańskich zielonych prezydentów.

Tak, -30$ czyli zwykły Kindle kosztuje teraz jedynie 49.99$, Kindle Paperwhite 89.99$, Kindle Voyage 169,99$, a Kindle for Kids 69.99$. Oasis zostaje z metką 249.99$. Widać, że albo bardzo dobrze się sprzedaje tak jak jest, albo im niezbyt zależy na jego promowaniu. Dla nas konsumentów to i tak jest super okazja ponieważ ceny są niższe o około 140zł. A przecież idą święta. Może Ty, lub ktoś z Twoich bliskich powinien się zaprzyjaźnić z e-papierem? Może się to okazać świetnym pomysłem na świąteczny prezent pod choinkę. Ja ze swojego Kindle jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu. Kindle został przedstawiony światu 10 lat temu i to z tej okazji taka promocja.

 Promocja Kindle

Wieści z Rozładowani.pl