Poniżej postarałem się zebrać najciekawsze aplikacje do słuchania podcastów (i nie tylko) działające na iOS, na Androidzie lub na obu systemach. Nie ma co ukrywać, podcasty stają się coraz bardziej popularne. W Polsce jeszcze nie tak bardzo, ale natknąłem się jednak (bodajże na linkedIn) na informację, że 2019 to rok podcastów. W tym miejscu chciałbym Was zachęcić do sprawdzenia, jak nam idzie z naszym WWWłaśnie Podcastem.

A na czym go posłuchać? Poniżej znajdziecie 3 listy aplikacji. Pierwsza na oba systemy, druga na iOS, trzecia na Andka.

Aplikacje do podcastów na iOS oraz Androida

Spotify

Za darmo na iOS oraz Androida. Tej usługi chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Widać, że Spoti mocno wchodzi w podcasty, ponieważ pojawiły się one nawet w nazwie aplikacji: Spotify — muzyka i podcasty.

Sticher

Za darmo na iOS oraz Androida + opcja subskrypcji. W płatnej opcji dostajemy unikalny content dostępny tylko na tej platformie.

RadioPublic

Za darmo na iOS oraz Androida, nie potrzeba zakładania konta. Instalujemy i słuchamy/pobieramy. Mamy możliwość dodawania własnych URLi z kanałami RSS.

Pocket Casts

Płatna – 3.99$ na iOS oraz 17.99zł na Androida, Jako jedna z nielicznych aplikacji obsługuje dobrze sterowanie z poziomu Apple Watch.

Castbox

Za darmo na iOS oraz Androida.

Podbean

Za darmo na iOS oraz Androida Podbean to firma pozwalająca hostować u nich swoje podcasty. W ich aplikacji mamy możliwość nagrywania podcastów, to dość unikalna funkcja.

Laughable

Za darmo na iOS oraz Androida Ta aplikacja nastawiona jest głównie na komedie (sama nazwa jest dość jednoznaczna), poza słuchaniem podcastów możemy w niej śledzić komików oraz ich poczynania w sieci.

TuneIn

Za darmo na iOS oraz Androida aplikacja poza podcastami pozwala śledzić wydarzenia NBA, NHL, MLB, wiadomości itp.

Aplikacje do podcastów na ios

Aplikacje do podcastów na androida