Chcesz Watch Dogs 2 za darmo na PC?

Chcesz Watch Dogs 2 za darmo na PC?

Opublikowano 7.07.2020 10:39 Aktualizacja: 7.07.2020 10:44 -


Ubisoft 12 lipca o godzinie 21.00 naszego czasu uruchamia wydarzenie: Ubisoft Forward. Podczas którego możesz zgarnąć kopię gry “Watch Dogs 2” na platforme uplay.

Aby dostać grę, należy zalogować się na swoje konto Uplay, aby oglądać wyżej wymienione wydarzenie. Najprawdopodobniej streamu z gry Trackmania, zostanie rozdana gra Watch Dogs 2.

Watch Dogs 2 za darmo

Wg informacji na stronie będziemy mieć ograniczony czas na przypisanie gry do naszego konta. Czas liczy się do zakończenia konferencji.

Oprócz “Watch Dogs 2” będą pytania, za które możesz zgarnąć dodatkowe nagrody w grze.

[UN][News] Ubisoft Forward – Everything You Need To Know - Schedule

Transmisja online startuje o 20.00 z wiadomościami z gier takich jak “Trackmania”, “Tom Clancy’s Ghost Recon® Breakpoint”, “Just Dance 2020”, “Tom Clancy’s The Division®2” i nie tylko.

Natomiast główny event zaczyna się o 21:00, a na nim poznamy szczegóły dotyczące gier “Assassin’s Creed: Valhalla”, “Watch Dogs: Legion”, i “Hyper Scape”.

Dziś do internetu wyciekł gameplay “Assassin’s Creed: Valhalla”. Czy ktoś, jeszcze po obejrzeniu czeka na nowego Assassina?

Watch Dogs 2 – opis gry

W 2016 roku w kilku amerykańskich miastach został zaimplementowany ctOS 2.0, zaawansowany system operacyjny sterujący siecią miejskiej infrastruktury, który miał zwiększyć bezpieczeństwo na ulicach. Zagraj jako Marcus Halloway, genialny młody haker mieszkający w kolebce rewolucji technologicznej nad zatoką San Francisco. Dołącz do DedSecu, słynnej organizacji hakerskiej i ujawnij zagrożenie stwarzane przez ctOS 2.0, który służy skorumpowanym korporacjom do monitorowania i manipulowania ludźmi na masową skalę. Znając się na hakerce i mając u boku DedSec, przeprowadź Atak Stulecia, zniszcz ctOS 2.0 i zwróć wolność tym, którym najbardziej się ona należy: zwykłym ludziom.

Źródło i opis gry: Ubisoft

Wieści z Rozładowani.pl