Chcesz przeszkolić się z tworzenia Botów? Przejdź przez szkolenie w formie…bota! 

Chcesz przeszkolić się z tworzenia Botów? Przejdź przez szkolenie w formie…bota! 

Opublikowano 13.09.2017 9:02 -


Bot jako newsletter wiadomości sportowych, bot pomagający w znalezieniu pracy, bot szkoleniowy… jest ich po prostu mnóstwo!

Gdzie się nie obejrzymy, tam czycha już na nas sztuczna inteligencja. I wcale to nie dziwi. Jeden człowiek czy nawet kilku na raz, nie są w stanie „porozmawiać” z setkami czy tysiącami innych użytkowników sieci, w tak szybki sposób jak Bot - czyli program symulujący człowieka.

Autor: Konrad Rysuje (https://www.facebook.com/konrad.rysuje/)

Ostatnio o nim bardzo głośno i choć większość wie czym konkretnie jest, to jednak nie wszyscy wiedzą jak działa i jak go stworzyć. Na ratunek i ciekawy pomysł wpadła agencja Social Media Now, która postanowiła przeszkolić zainteresowanych, przeprowadzając szkolenie o bocie w formie…bota!

Czego nowego można się dowiedzieć? Na przykład tego ile procent odbiorców otwiera zwykły e-mailling, a ile wiadomość otrzymaną za pomocą Messengera. Wyniki są zdumiewające, bo w przypadku facebookowego komunikatora, aż 10-krotnie większe. Można się więc zacząć zastanawiać co zrobić i jak zacząć korespondować tą wirtualną drogą. I czy w ogóle wolno wysyłać wiadomości za pomocą takiej formy „mailingu”. Na te i inne pytania odpowiada Bot, opracowany przez agencję: Social Media Now.

Wystarczy się przywitać, wybrać jedną z opcji odpowiedzi i dzięki krótkiej rozmowie można dowiedzieć się więcej na temat podstaw tworzenia bota. Na każdego rozmówcę czeka też miła niespodzianka tuż przy końcu rozmowy.


Artykuł przygotowany przez Social Media Now.

Jesteśmy na #IFA2019 - zobacz naszą relację