Chcesz dołączyć do zespołu DailyWeb?

Chcesz dołączyć do zespołu DailyWeb?

Opublikowano 28.08.2017 21:00 Aktualizacja: 1.09.2017 12:01 - 5


Wiele jest stałych we wszechświecie. Jedną z nich jest to, że będziemy stale powiększać nasz zespół. Wyznaczamy sobie coraz większe, poważniejsze cele i potrzebne nam dodatkowe ręce na pokładzie. Chcesz do nas dołączyć?

Przez nasz zespół dotychczas przewinęło się kilka osób. Na szczęście trzon pozostaje niezmienny, to właśnie wokół niego chcemy dobudować kolejne struktury.

Nie raz już pisałem, że łatwo nie jest, że jest dużo zobowiązanie, że potrzebujemy kogoś z determinacją. To właściwie się nie zmieniło, ale po wielu doświadczeniach, udało się te wszystkie idealne cechy spiąć jedną klamrą: musisz być pasjonatem. Masz mieć frajdę z pisania, lekkie pióro i łatwość w przelewaniu myśli na cyfrowe literki.

Kandydat idealny

By dać Wam nieco więcej wskazówek, oto charakterystyka idealnego kandydata:

  • Pasja – słowo klucz, oddajemy Ci do wyboru Twoją specjalizację. Musisz nią żyć, musi sprawiać Ci przyjemność, tym bardziej jeśli stanowi ona część Twoich zawodowych obowiązków.
  • Lekkie pióro – komunał, ale oddający charakter. Nie możesz się męczyć całego dnia z jednym krótkim tekstem na 250 słów.
  • Systematyczność – chciałem, ale nawet pasjonat z piekielnie lekkim piórem, nie będzie systematyczny, to się nie dogadamy.

Reszta to drobiazgi. W ramach obowiązków oczekujemy od Ciebie 2-3 tekstów w tygodniu. Ich liczba zależy od długości tekstów. Standardowy tekst na DailyWeb to najczęściej twór przynajmniej 250 słów, zawierające niusa plus opinie. Takich tekstów będziemy oczekiwać 3, a jeśli postanowisz, że ten format do Ciebie nie pasuje, zamienimy je na 2 dłuższe teksty.

Liczba ich – 2

Szukamy dwóch kandydatów. Jeśli trzeci nas kupi od ręki, to powinno starczyć i budżetu na niego. Nie ma dla nas znaczenia kim jesteś, czym się zajmujesz, ile masz lat. Grunt byś miał choć trochę poczucia humoru i miał pewność, że pogodzisz obowiązki codzienne z działalnością na DailyWeb.

O czym mam pisać?

W formularzu poniżej znajdziecie kilka naszych pomysłów na obszary, które chcemy dopieścić lub wręcz utworzyć na DailyWeb. Jak wiecie systematycznie zwiększamy spektrum poruszanych tematów, ale sokowirówki zostawimy w spokoju, obiecuje.

Wspomniany kandydat idealny pojawiłby się, ze świata e-commerce lub SEO. Nie ogarniasz precelków i porzuconych koszyków, nie ma problemu. Mamy kilkanaście innych działów (wszystkie w formularzu, który mam nadzieję, uzupełnisz).

DailyWeb na pełnym etacie?

Nie. Chociaż mieliśmy jednego, co minimalną krajową wykręcał. Wynagrodzenie za teksty jest, ale nie będziesz mógł jeść codziennie ośmiorniczek. A zupełnie poważnie, to wynagrodzenie to suma akcji partnerskich + teksty pisane na co dzień. Słowo klucz: kieszonkowe.

Na osłodę, mamy to co prawdziwi gadżeciarze uwielbiają. Sprzęty po recenzji zostają u recenzenta.

CO OD NAS?

  • praca z młodym, dynamicznym zesp… tfu, konkretnie:
  • płacimy za teksty (bo możemy!)
  • dostajesz dostęp do technologii naszych partnerów (sprzęty do testów etc.)
  • extra płatne udziały w akcjach sponsorowanych
  • systematyczne powiększanie wiedzy, literatura, wejściówki na imprezy konferencje, gadżety

Jestem kandydatem idealnym

Jeśli tak, to uzupełnij nasz kwestionariusz. Kilka pytań, które pomogą nam ustalić kim jesteś. Na końcu formularza znajduje się kluczowe zadanie: będziesz musiał napisać tekst o długości min. 250 słów. Tematyka dowolna może być nius + Twoja opinia.

Szanujemy Was i Wasz czas, odpowiemy na każde zgłoszenie, niezależnie od ostatecznej odpowiedzi. Słowo. No to siup?

 Chcę do Was dołączyć!

Wieści z Rozładowani.pl