Samsung Galaxy Flip Z to kawał interesującego sprzętu, który idealnie się wpisuje w trend składanych smartfonów. Marka zbierając z pewnością tony doświadczeń przy pracach nad Foldem, wcieliła w życie dużo ciekawych funkcji, przy naprawdę interesującym designie i smakowitych funkcjonalnościach.

Świetnie zapowiada się komfortowe dzielenie i wsparcie dzielonego ekranu przez aplikacje. Dzięki temu będziecie mogli np. oglądać materiały na Youtube w górnej części ekranu, a w dolnej – odpisywać na komentarze. Świetnie wygląda także niewielki ekran do powiadomień w przednim panelu Flip Z, w którym także możecie zobaczyć nie tylko powiadomienia, ale i swoją facjatę przy robieniu zdjęcia. Pomysłowe!

Zrzut ekranu 2020 02 11 o 20.10.45
Cena i data premiery Samsung Galaxy Z Flip

Cena Samsung Galaxy Z Flip

Najważniejszą częścią prócz możliwości urządzenia, było naturalnie jego cena. Otóż na pewno w tym samym budżecie będziecie mogli nabyć najnowszego iPhone 11 Pro, jak i nie więcej. Za Galaxy Flip Z przyjdzie zapłacić $1380. Oficjalna cena w Polsce to 6600 zł, czyli nie jest tak drogo jak z Foldem, ale dalej jest po prostu drogo.

Samsung Galaxy Z Flip – data premiery

Kiedy premiera Samsung Galaxy Flip Z? Urządzenie ma być dostępne już od 14 lutego, czyli zanosi się na to, że Samsung jest ze wszystkim gotowy. Zapowiada się naprawdę kawał świetnego sprzętu, mówię to ja, fan Apple.


Posłuchaj nas!