W ramach nowej usługi CDA TV przygotowane zostały trzy, różne pakiety tematyczne. Będą one dostępne tylko dla subskrybentów CDA Premium.

Zgodnie z zapowiedziami sprzed miesiąca, spółka CDA uruchamia usługę CDA TV. Telewizja w modelu OTT (over-the-top, czyli poza dostawcami Internetu/telewizji) oferowana będzie w trzech wariantach – w Pakiecie Powszechnym, Pakiecie Start i Pakiecie Podstawowym, które różnią się ceną oraz liczbą dostępnych kanałów na żywo.

CDA TV – telewizja internetowa w trzech pakietach

W CDA TV dostępne będą 3 pakiety telewizji:

  • Pakiet Powszechny,
  • Pakiet Start,
  • Pakiet Podstawowy.

Pakiet Powszechny to plan zawierający podstawowe programy telewizyjne, które muszą się znaleźć w ofercie zgodnie z zasadą „must carry, must offer” i są przeznaczone do powszechnego, nieodpłatnego odbioru. Pakiet ten będzie dostępny w ramach dotychczasowego abonamentu dla użytkowników CDA Premium bez dodatkowych opłat.

Pakiet Start to drugi z wariantów. Będzie on zawierał blisko 40 kanałów telewizyjnych, takich jak np.: Kino Polska, Dizi, Polsat Viasat Nature czy Da Vinci Kids. Za możliwość korzystania z niego użytkownicy zapłacą tylko 4 zł, czyli za cały pakiet CDA Premium + CDA TV miesięczny abonament wyniesie 23,99 zł. W przypadku pakietu Start będzie obowiązywał 14 dniowy, bezpłatny okres testowy.

cda tv pakiet start

Najwyższym i najbogatszym pod względem oferty programowej jest Pakiet Podstawowy, który zawiera blisko 90 kanałów telewizyjnych. Wśród najciekawszych pozycji programowych można w nim znaleźć m.in. kanały z grupy BBC, Viasat World, stacje History, Crime & Investigation, pakiet kanałów filmowych Filmbox oraz AMC Channel i Sundance Channel. W przypadku tego pakietu użytkownicy CDA Premium będą musieli dopłacić 30 zł. Pakiet Podstawowy nie będzie objęty bezpłatnym okresem testowym.

cda tv pakiet podstawowy

CDA TV – ceny

Ceny usługi telewizji internetowej CDA TV prezentują się zatem następująco:

  • Pakiet Powszechny – za darmo dla użytkowników CDA Premium,
  • Pakiet Start – CDA Premium (19,90 zł) + 23,99 zł miesięcznie,
  • Pakiet Podstawowy – CDA Premium (19,90 zł) + 30 zł miesięcznie.

CDA TV wyróżnia – podobnie jak CDA Premium – łatwy dostęp i prosty model rozliczeniowy: miesięczna subskrypcja, którą można w każdej chwili aktywować lub dezaktywować, brak długoterminowych umów i zobowiązań.

CDA TV można oglądać na dowolnym urządzeniu: na komputerze pod adresem www.cda.pl/tv, na urządzeniach mobilnych (dedykowana aplikacja CDA na Androida oraz iOS) oraz na Smart TV (LG, Philips, Sony, Panasonic, Hisense, Toshiba, TCL, Hitachi, JVC, systemy Android, Android TV, Chromecast i inne). Z CDA TV można korzystać także podczas pobytu w krajach Unii Europejskiej, a większość kanałów nadawana jest w jakości Full HD, przy czym cztery stacje już wkrótce dostępne będą w jakości 4K.


Posłuchaj nas!