CDA Premium stale rośnie w siłę.

Usługa CDA Premium kojarzy się przede wszystkim z niezbyt legalnymi materiałami. Firma jednak od dłuższego już czasu skutecznie poprawia swój wizerunek, a treści tam zamieszczane pochodzą w pakiecie CDA Premium ze źródeł wiarygodnych.

Serwis prezentuje zupełnie inną ofertę niż najbardziej popularna konkurencja. Możemy jednak skorzystać z abonamentu, gdzie za opłatą dostaniemy dostęp do filmów, a także seriali, które próżno szukać na Netflix czy HBO.

R E K L A M A

CDA Premium – lista nowości

Russian Raid

Nikita to były rosyjski agent i bohater wojenny. Jest utalentowanym wojownikiem, ale jego mroczna przeszłość, nie daje o sobie zapomnieć. Wkrótce mężczyzna przyjmuje nowe zlecenie…

Pielęgniarki

Historia oparta na faktach. Rok 1952, brak wyszkolonego personelu zmusza mężczyzn do nauki w szkłach pielęgniarskich. Jak sobie poradzą w środowisku, w którym panują przestarzałe hierarchie i surowa dyscyplina?

Utrzymanka

Jess razem z narzeczonym przeprowadzają się do nowego domu na przedmieściach. Tam poznają uroczego sąsiada, który jak się okazuje, skrywa mroczną tajemnicę.

American Fighter

Zdesperowany nastolatek zostaje zmuszony do wkroczenia w niebezpieczny świat podziemnych walk, aby zdobyć pieniądze na leczenie chorej matki.

Orgia w Pradze

Słynny amerykański pisarz podejmuje się niebezpiecznej misji w Pradze. Obserwowany na każdym kroku przez komunistyczną tajną policję, musi też stawić czoła pewnej ekstrawaganckiej kobiecie.

Wiwarium

Para szukająca nowego lokum, skuszona sielankową wizją ekscentrycznego agenta nieruchomości, decyduje się obejrzeć jeden z „rodzinnych domów na zawsze”. Surrealistyczne osiedle na przedmieściach wzbudza w nich jednak niepokój.

Odurzenie

W wyniku tajemniczego wypadku samochodowego na pustyni, Dafne doznaje amnezji. Jake, pierwsza osoba, którą widzi po odzyskaniu przytomności, oznajmia, że jest jej mężem.

Snowden

Snowden jest niezwykle inteligentnym pracownikiem służb specjalnych USA. Pewnego dnia mężczyzna decyduje się ujawnić na łamach prasy kilkaset tysięcy tajnych i ściśle tajnych dokumentów należących do rządowej agencji wywiadowczej.

Pozamiatane

https://www.youtube.com/watch?v=G3UE1Qwy_Tc&ab_channel=Incendo

Kobieta zajmująca się czyszczeniem miejsc zbrodni po śledztwie odkrywa, że część dowodów została niezabezpieczona. Z pomocą początkującego detektywa postanawia włączyć się do sprawy i dowiedzieć się, komu mogło na tym zależeć.


Posłuchaj nas!