Nowości na CDA Premium pojawiają się niemalże codziennie. Przeglądam je, bo sam jestem szczęśliwym posiadaczem konta premium i korzystam z usługi dość często. Nowe filmy wskoczyły właśnie do oferty, a wśród nich znajdziemy premiery nawet z 2020 roku.

Jest zatem co wybierać, szczególnie, że filmy są dość dobrze oceniane. CDA Premium stale rośnie w siłę i stara się doskoczyć do czołówki serwisów oferujących tego typu treści. Materiały pochodzące z wiarygodnych źródeł w CDA Premium są oznaczone specjalną „okejką”.

R E K L A M A

Nowości w CDA Premium

Królewna zaklęta w czasie

Księżniczka Elena niedługo kończy 20 lat. Jej urodziny oznaczają powrót starego zagrożenia ze strony okrutnej wiedźmy, która poprzysięgła zemstę.

Alone

Młody mężczyzna barykaduje się w mieszkaniu próbując przetrwać epidemię tajemniczego wirusa.

Lucky Grandma

Charyzmatyczna babcia przypadkiem wchodzi w posiadanie ogromnej sumy pieniędzy. Właściciele za wszelką cenę będą próbowali odzyskać swoją fortunę.

The Eight Hundred

Garstka dzielnych chińskich żołnierzy na przełomie października i listopada 1937 roku podejmuje heroiczną walkę podczas bitwy o Szanghaj.

Zombie express 2: Półwysep

https://www.youtube.com/watch?v=eI0RUX5-1jI&ab_channel=MovieTrailersSource

Rząd w Korei upadł po wybuchu plagi zombie. Ex-wojskowy zostaje zwerbowany przez chińską mafię do odzyskania transportu 20 mln dolarów porzuconych w ciężarówce na półwyspie koreańskim. Wraz z ekipą ma na to 3 noce… ale już pierwszej napotykają trudności.

Kruty 1918

https://www.youtube.com/watch?v=AjTMytzuJVg&ab_channel=PortalClique

Gdy armia bolszewicka licząca około 4 000 żołnierzy zbliża się do Kijowa, opór stawia im niewielki ukraiński oddział, w większości składający się ze studentów.

Waleczne serce. Król Szkotów

Historia wyjętego spod prawa szlachcica, który został koronowany na króla Szkotów w XIV wieku.

Ciekawość zabija

Cztery powiązane ze sobą historie dotyczące ucieczki z więzienia seryjnego mordercy.

Vita & Virginia

Historia burzliwego romansu, który zbulwersował londyńskie elity. Kiedy Viriginia Woolf poznała o dziesięć lat młodszą pisarkę Vitę Sackville-West, obie były mężatkami. Mimo to artystki połączyła więź, która trwała lata.