CDA Premium - sporo nowości w serwisie, wiele hitów!

Opublikowano 26.11.2020 19:15 -


CDA Premium rośnie w siłę z każdym dniem, takie odnoszę wrażenie. Rodzima usługa ma coraz więcej użytkowników, walczy jednocześnie z przyklejoną do siebie łatką. Sposób wybrano najlepszy z możliwych - niemalże codziennie do biblioteki CDA Premium wskakują naprawdę konkretne pozycje.

Jeśli już Wam się nudzi Netflix, HBO GO i Amazon, to warto rzucić okiem na to, co do zaoferowania ma CDA. Myślę, że będzie to niezła odskocznia od znanych netflixowych produkcji.

CDA Premium - lista nowości

Uprowadzona księżniczka

Ona jest księżniczką, a on skromnym wędrowcem, ale wierzą, że nic nie jest w stanie ich rozdzielić. Jednak podstępny plan złego czarownika może zniszczyć ich szczęście raz na zawsze.

Polegaj na mnie

Młody chłopak podejmuje pracę przy lokalnym torze wyścigów konnych. Wkrótce staje się jego drugim domem.

Patryk

Sara dostaje w spadku rozpieszczonego mopsa, który zmienia jej każdy dzień w chaos! Wkrótce jednak czworonożny rozbójnik staje się jej najlepszym przyjacielem.

Mroczny sierociniec

Grupa przyjaciół włamuje się do opuszczonego sierocińca. Szybko okazuje się, że nie był to najlepszy pomysł...

Mała wielka stopa

Nieśmiały nastolatek wyrusza na wyprawę w poszukiwaniu dawno zaginionego taty. Już wkrótce chłopiec odkryje pewien włochaty rodzinny sekret!

Lot bez powrotu

Grupka przyjaciół znajdująca się na pokładzie małego samolotu, w tajemniczy sposób traci połączenie radiowe. Podejrzewają, że na ziemi wydarzyła się poważna katastrofa.

Jaskiniowiec

W czasach, kiedy zamiast psów ludzie hodują mamuty, a zwykły kamień może być traktowany jak gadżet, dzielny jaskiniowiec musi zjednoczyć swoją ferajnę, by podołać nadchodzącemu zagrożeniu.

opisy pochodzą ze strony cda.pl

Wieści z Rozładowani.pl