Codziennie do ich biblioteki trafia kilka nowości, są to zarówno kultowe produkcje, jak i nowsze filmy. Wszystkie legalne materiały oznaczone są specjalną etykietą, a serwis walczy z nieuczciwymi użytkownikami.

CDA Premium – nowości

Obserwator

Młoda para przeprowadza się do wymarzonego domu. Szybko okazuje się, że ktoś – lub coś – jest zdeterminowany, aby ich stamtąd wypędzić.

R E K L A M A

Narzeczona z przypadku

Clarissa wraca do swojego rodzinnego miasta na wesele. Próbując zaimponować swoim starym przyjaciołom, oznajmia, że spotyka się z pewnym celebrytą.

UPROWADZONA KSIĘŻNICZKA

Ona jest księżniczką, a on skromnym wędrowcem, ale wierzą, że nic nie jest w stanie ich rozdzielić. Jednak podstępny plan złego czarownika może zniszczyć ich szczęście raz na zawsze.

POLEGAJ NA MNIE

Młody chłopak podejmuje pracę przy lokalnym torze wyścigów konnych. Wkrótce staje się jego drugim domem.

PATRYK

Sara dostaje w spadku rozpieszczonego mopsa, który zmienia jej każdy dzień w chaos! Wkrótce jednak czworonożny rozbójnik staje się jej najlepszym przyjacielem.

MROCZNY SIEROCINIEC

Grupa przyjaciół włamuje się do opuszczonego sierocińca. Szybko okazuje się, że nie był to najlepszy pomysł…

MAŁA WIELKA STOPA

Nieśmiały nastolatek wyrusza na wyprawę w poszukiwaniu dawno zaginionego taty. Już wkrótce chłopiec odkryje pewien włochaty rodzinny sekret!

LOT BEZ POWROTU

Grupka przyjaciół znajdująca się na pokładzie małego samolotu, w tajemniczy sposób traci połączenie radiowe. Podejrzewają, że na ziemi wydarzyła się poważna katastrofa.

JASKINIOWIEC

W czasach, kiedy zamiast psów ludzie hodują mamuty, a zwykły kamień może być traktowany jak gadżet, dzielny jaskiniowiec musi zjednoczyć swoją ferajnę, by podołać nadchodzącemu zagrożeniu.

opisy pochodzą ze strony cda.pl


Posłuchaj nas!