Co kilka dni do Canal+ wskakują nowe pozycje. Wiele z nich dostępnych jest w ramach abonamentu (pierwszy miesiąc za darmo), za inne musimy zapłacić. Jest to idealne połączenie usługi abonamentowej i serwisu VOD.

Miłość to zabawa

Paryż roku 1982, pulsujący czerwonymi światłami klubów rozkoszy. Dwaj gliniarze infiltrują środowisko pornobiznesu. Działają pod przykrywką jako producenci filmów dla dorosłych. Gilles Lellouche oraz Guillaume Canet w pikantnej komedii policyjnej.

Mystery Road

Mieścina w Australii, a w niej zwłoki z obciętą głową. Na miejsce zostaje wezwany detektyw Jay Swan. Charyzmatyczny gliniarz, w którego żyłach płynie aborygeńska krew, a czasem i zbyt wiele alkoholu, trafia w sam środek lokalnego piekła. Musi skonfrontować się z arcyniebezpiecznym wrogiem. Pomaga mu młoda funkcjonariuszka, Fran. Drugi sezon kryminalnego serialu z Aaronem Pedersenem w roli głównej.

Helstrom

Daimon i Ana Helstrom są dziećmi tajemniczego i potężnego seryjnego mordercy. Mimo tragicznych wydarzeń z przeszłości Helstormowie na pozór prowadzą normalne życie. Daimon na co dzień jest profesorem antropologii a Ana właścicielką domu aukcyjnego. Jest to jedynie przykrywka dla ich mrocznych działań.

Potwór

W mieście grasuje zabójca kobiet. Policja jest bezradna – sprawca jest nieuchwytny. W końcu podejrzenie pada na nieśmiałego, niezaradnego 40-letniego Lorisa. Do obserwacji bohatera zostaje oddelegowana policjantka Jessica, która będąc jego sublokatorką, przyłapuje go w wielu dwuznacznych sytuacjach. Lorisowi nie pozostaje nic innego, tylko na własną rękę wykryć sprawcę.

Meksyk: piekło na ziemi

Oto uchwycone obiektywem kamery perypetie grupy migrantów z Ameryki Środkowej, którzy pragną dostać się na terytorium USA.

DNA

Pięć lat temu zaginęła córka kopenhaskiego detektywa Rolfa Larsena. Dziś, po tym jak policja odnajduje wadę z bazach DNA, pojawia się nowy ślad. Larsen chce dowiedzieć się, co stało się z jego dzieckiem. Tropy prowadzą do międzynarodowej organizacji handlującej nieletnimi. Kryminalny serial współtwórców „The Killing”, w którego obsadzie znalazła się Zofia Wichłacz, znana m.in. z „Miasta 44”.

Bez śladu

W 1900 roku zaginęło trzech mężczyzn pracujących w latarni morskiej na jednej z Wysp Flannana. Sprawa do teraz pozostaje zagadką, pobudzając wielu ludzi do snucia domysłów. Thriller z Gerardem Butlerem, Connorem Swindellsem i Peterem Mullanem prezentuje jedną z możliwych wersji zdarzeń.