Call of Duty: WWII za darmo w PS Plus na PS4 już dzisiaj!

Opublikowano 26.05.2020 21:44 -


Wysyp "darmowych" gier ostatnio jest niemalże w każdej grupie growej: PC, konsole itd. Dużo zamieszania narobiła darmowa wersja GTA V na blaszaki, którą to udostępniło Epic Games. Tydzień później równie "gruba" pozycja, bo Civilization VI. Sony nie pozostaje dłużne i okazuje się, że w czerwcu w ramach abonamentu PS Plus pojawi się Call of Duty: WWII.

Sony poinformowało o tym na Twitterze. Stało się to niespodziewanie, bo zazwyczaj informacje te trzymane są w tajemnicy do ostatniego dnia zapowiedzi. Następnie od zapowiedzi mija tydzień i gry są dostępne do pobrania.

calldd

Wczoraj sony postanowiło zaskoczyć i zapowiedzieć Call of Duty: WWII, które dostępne ma być dzisiaj, we wtorek popołudniu.

Zazwyczaj w ramach abonamentu PS Plus dostępne są co miesiąc dwie darmowe gry, zatem przypuszczalnie jeszcze dzisiaj zostanie ujawniona kolejna darmowa pozycja. Czy będzie dostępna już od dzisiaj? Dowiemy się popołudniu.

Call of Duty: WWII

Call of Duty® powraca do swoich korzeni w Call of Duty®: WWII – zapierającej dech w piersiach grze, która na nowo przedstawi potyczki II wojny światowej. Wylądujcie w Normandii i walczcie w całej Europie na słynnych polach bitew największej wojny w historii. Doświadcz klasycznych starć Call of Duty, poznaj więź braterstwa i okrutne oblicze wojny.

Tryb wieloosobowy Call of Duty: WWII pozwala graczom toczyć szybkie starcia na wielu słynnych polach bitew drugiej wojny światowej. Gracze otrzymają też nowe sposoby na interakcję i spędzanie czasu ze znajomymi ze społeczności Call of Duty.

źródło: Sony, callofduty.com

Wieści z Rozładowani.pl