Call of Duty: Warzone, czyli darmowe battle royale - dzisiaj premiera

Call of Duty: Warzone, czyli darmowe battle royale – dzisiaj premiera

Opublikowano 10.03.2020 15:08 -


Gry z serii Battle Royale zyskują na popularności w ostatnich miesiącach. Trudno przypuszczać, żeby miało się to zmienić, dlatego kolejni wydawcy starają się sprostać oczekiwaniom graczy i wypuszczają swoje wersje gier. Nie inaczej jest z Activision, które właśnie dzisiaj udostępniło Call of Duty: Warzone.

Seria Call of Duty przypomina rollercoaster – gry wchodzące w skład sagi raz święcą tryumfy, aby następnym razem dołować z różnych powodów: a to powtarzalności, a to nudy, a to dziurawej fabuły. Sam jestem tym graczem, który kiedyś miłował serię, a dzisiaj podchodzi do niej z pewną dawką sceptycyzmu – niekoniecznie spowodowanego starzeniem się nie tylko serii, ale i mnie samego.

Call of Duty: Warzone pojawiało się w przeciekach od pewnego czasu, a ostatnio zostało to potwierdzone przez producenta. Dzisiaj premiera gry w wersji na PC, PS4 i Xbox One. Gra zaoferuje nam dwa tryby rozgrywki: wspomniane Battle Royale dla nawet 150 graczy, a także opcję “Grabież”, gdzie – jak sama nazwa mówi – zadaniem naszym będzie okradanie jak największej liczby graczy.

Call of Duty: Warzone – pozwala na grę między platformową.

Tak, darmowe Battle Royale od Activision pozwala na rozgrywkę między różnymi platformami. Na to właśnie czekało wielu fanów serii, a producent spełnił ich oczekiwania.

W Warzone duży nacisk kładzie się na pojazdy, wydawca chwali się, że w grze będziemy mieli do dyspozycji m.in.:

  • ATV – dwumiejscowy, zapewnia minimalną ochronę, dobry w terenie, bardzo szybki.
  • Tactical Rover – czteromiejscowy, zapewnia minimalną ochronę, szybki, mocny w terenie.
  • SUV – czteromiejscowy, zapewnia dobrą ochronę, średnią prędkość, nie jest idealny do jazdy w terenie.
  • Cargo Truck – mieści drużynę i sprzęt, zapewnia doskonałą ochronę, nie nadaje się do jazdy w terenie, wolny.
  • Helikopter – czteromiejscowy, przyzwoity zasięg.

Gra jest już dostępna do pobrania na wspomniane platformy za darmo. Posiadacze Modern Warfare będą mogli wykorzystać zdobyte tam przedmioty.

źródło: activision.com

Wieści z Rozładowani.pl