C++ jest obecnie jednym z najpopularniejszych języków programowania przeznaczonego do ogólnej przeznaczenia, stworzony w latach osiemdziesiątych XX wieku przez Bjarne Stroustrupa. Umożliwia on abstrakcję danych oraz stosowanie kilku paradygmatów programowania: proceduralnego, obiektowego i generycznego.

Z pozoru brzmi to dosyć enigmatycznie, jednak w praktyce język C++ jest wysoce elastycznym środowiskiem pracy, pozwalającym tworzyć szybkie i wydajne programy, gry, sterowniki urządzeń i oprogramowania naukowe o wysokiej wydajności. Aplikacje klienckie najpopularniejszego systemu świata – Windows – napisane są właśnie w języku C++!

R E K L A M A

Kurs C++ aplikacje bazodanowe – dla kogo jest to szkolenie?

Dzięki szkoleniu w języku C++ dotyczącego programowania aplikacji bazodanowych znacząco podniesiesz swoje kwalifikacje. Zdobędziesz nowe umiejętność związane z bazami danych SQL, tak bardzo pożądanymi dzisiaj na rynku pracy. Dla kogo przeznaczony jest ten kurs? Z pewnością dla wszystkich, którzy poznali już podstawy języka C++, orientują się w języku SQL i chcieliby poznać tajniki tworzenia aplikacji bazodanowych. Wszyscy ambitni programiści pragnący podnieść swoje kwalifikacje z pewnością będą zadowoleni ze szkolenia dotyczącego tworzenia aplikacji bazodanowych.

cpp aplikacja

Czego nauczysz się z kursu?

To, co wyróżnia kurs C++ dla początkujących, to profesjonalne podejścia już od samego początku szkolenia. Na jednej z pierwszych lekcji ma miejsce tworzenie zaawansowanej aplikacji typu CRM, służącej jako system rezerwacji, który można zaadaptować do dowolnego punktu usługowego w dowolnej branży. Poznasz problemy, jakie spotykają programiści przy tworzeni aplikacji bazodanowych oraz praktyczne wyjścia z każdego z nich. Wzbogacisz swoją dotychczasową wiedzę dotyczącą programowania oraz pozyskasz nowe, cenne umiejętności.

Kurs C++ do programowania aplikacji bazodanowych stawia przede wszystkim na praktyczne rozwiązania i przekazanie wiedzy umożliwiającej zamianę pomysłów na funkcjonalne aplikacje. Dzięki skupieniu się na technikach pracy, w kursie przekazywana jest przede wszystkim wiedza praktyczna, która może być wykorzystana w późniejszej pracy. W szkoleniu poznasz wiele sposobów rozwiązania jednego problemu, co znacznie ułatwi Ci programowanie Twoich aplikacji.

Co zawiera szkolenie?

Kurs C++ do programowania aplikacji bazodanowych składa się z 8 zaawansowanych lekcji dot. możliwości, jakie oferują bazy danych SQL. Ponad to, szkolenie zawiera materiały dodatkowe, kompletny projekt aplikacji typu CRM, służącej jako system rezerwacji, którą wykonasz krok po kroku w szkoleniu, testy i ćwiczenia, kod aplikacji oraz pliki autora. Wszystkie wyżej wymienione składniki kursu z pewnością pozwolą Ci dokładnie poznać świat aplikacji bazodanowych i dadzą Ci solidną podstawę do ich tworzenia, o czym świadczy wiele pozytywnych opinii na temat szkolenia, m.in.:

„Gorąco polecam! Kurs bardzo merytoryczny i praktyczny!” ~Damian Cangaris

„Bardzo dobre szkolenie pozwalające na poznanie najważniejszych technik pracy z programem Visual Studio pod kątem wykorzystywania baz danych. Autor przedstawia poruszane zagadnienia w sposób zrozumiały i przystępny dla odbiorcy.” ~ Dawid Mielnik

Zobacz kurs