Jednak fani DC Comics w Polsce doczekali się dużej premiery. I to nie w kinach, a w Internecie. HBO GO poinformowało właśnie, że film Wonder Woman 1984 wyląduje w bibliotece serwisu już 1 kwietnia 2021.

Niepewna sytuacja z kinami doprowadziła do zmian w premierach filmowych na całym świecie. Otwierane z dnia na dzień kina nie mogą przygotować sobie agendy premier, dlatego wielkich hitów na dużym ekranie próżno aktualnie szukać. Miejmy jednak nadzieję, że prędzej czy później świat kinowy wróci do normalności.

Wonder Woman 1984 premiera w HBO GO

Nie ma lepszego wrażenia niż premiera kinowa. Świat się zmienia, jednak wielkie hity zawsze lepiej obejrzeć jest na wielkim ekranie. Niestety tak nie będzie z Wonder Woman. Hit w Stanach pojawił się zarówno w kinach, jak i HBO Max. Jak wiemy serwisu nie ma (jeszcze) w Polsce, ale ciągle przecież mamy niezawodne HBO GO.

hbo go wonder woman

Serwis o planowanej premierze poinformował na Facebooku.

Rozpoczyna się nowa era cudów. Przenieś się z nami do lat 80tych, w których Wonder Woman (Gal Gadot) będzie musiała zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem, ścigając dwóch nowych i groźnych wrogów: Maxa Lorda (Pedro Pascal) i Cheetah (Kristen Wiig). Jesteś gotowy na spotkanie z Dianą Prince?

Premiera 1 kwietnia 2021 na HBO GO.