Znany leaker, który często informuje na temat Apple donosi, że Apple Watch SE może pojawić się już w marcu 2021. Ma być to tańsza wersja zegarka premium od Apple.

Do tej pory wersja SE dotyczyła tylko iPhone’ów. Wyszły dwa modele iPhone SE – ostatni w tym roku i jest to bez wątpienia sprzedażowy hit, a jego cena wynosi 2199 w najmniejszej pojemności pamięci wewnętrznej. Parametrów zachwalać nie muszę, bo każdy je zna, a zainteresowanych odsyłam do osobnego tekstu na ten temat.

iPady otrzymały również budżetowe wersje, ale były to te oznaczone jako „mini”. W tym roku spodziewany jest nowy iPad z tej „tańszej” serii. Zegarków nie było, aż do teraz.

Apple Watch SE – parametry

Można przypuszczać, że tańszy Apple Watch będzie wykonany z gorszej jakości materiałów. Na pewno mogą być do tego użyte starsze części z poprzednich modeli. Najpewniej taki AW SE nie będzie posiadał funkcji „flagowych”, takich jak EKG czy stale świecący ekran. Według doniesień leakerów nowy model ma zastąpić w ofercie Apple przestarzały (jednak ciągle popularny) Apple Watch Series 3.

Według Komiya Apple Watch SE będzie dostępny tylko w wersji 42 mm.

APPLE WATCH 6 WE WRZEŚNIU?

Jeszcze w tym roku spodziewamy się premiery nowego Apple Watcha Series 6, który ma posiadać wiele nowości. Jak słusznie zauważa serwis MacRumors, byłoby to nietypowe wydarzenie, jeśli Apple Watch 6 zaprezentowany zostałby przed nowymi modelami iPhone’a. Wszystko jednak na to wskazuje, bo smartwatche od Apple pokazane powinny być 7 września. Tego samego dnia zaprezentowany zostanie również iPad, na razie nie jest pewne, który dokładnie model.


Posłuchaj nas!