Black Friday 2018 już za chwilę. W ubiegłym roku przygotowaliśmy katalog, który okazał się wielkim hitem, dlatego i w tym roku odpalamy analogiczną akcję. Tym wpisem chcemy dotrzeć do tych z Was, którzy sprzedają własne produkty czy też usługi w promocyjnych cenach z powodu wspomnianej okazji. Zgłoście się do nas, a absolutnie bezpłatnie dodamy info do naszego katalogu ofert na Black Friday 2018.

Wiemy, doskonale, że ogromna część Was, naszych Czytelników, prowadzi własne mniejsze lub większe biznesy. Jeśli szykujecie promocje z okazji Czarnego Piątku, to oddajemy do Waszej dyspozycji nasz katalog.

Jak i w zeszłym roku celowo nie tworzę żadnych regulaminów dodawania wpisów, proszę Was jednak o kierowanie się zdrowym rozsądkiem przy ofertach. Dla tych mało rozsądnych zostawiamy sobie prawo odrzucenia „niewłaściwej” oferty, ale jestem pewien, że takich przypadków nie będzie :-)

R E K L A M A

W tym roku dodatkowo udostępniamy także komercyjne możliwości promocji. Oczywiście bazowo wszystkie wpisy do katalogu dodajemy za darmo, ale w zeszłym roku zostaliśmy zalani ofertami i nie byliśmy w stanie obsłużyć ich wszystkich. W tym roku oddajemy więc opcje komercyjne dla osób, które chcą mieć pewność, że znajdą się w katalogu lub zależy im na bardziej zintensyfikowanej promocji.

Pamiętajcie także, że:

  • Wasze oferty powinny mieć wymiar bardziej globalny niż lokalny, ale jeśli będziemy mieli dużo zgłoszeń lokalnych, to zrobimy osobną kategorię :-)
  • Przycinajcie zdjęcia do wskazanych rozmiarów (400x220px) , bo inaczej będziemy źli.
  • Oferta musi tematycznie wpisywać się w kategorie naszego bloga (technologia, sprzęt, gadżety, ale należy traktować to dość szeroko — przyjmiemy również np. książki etc.)

Czekamy na Wasze zgłoszenia. Deadline: 22.11.2018

Dodaj ofertę