Netflix zdradził, że wkrótce na platformie będziemy mogli zobaczyć dokument „Britney vs Spears”. Premiera już 28 września!

Od miesięcy tematem, który regularnie przewija się w tabloidach jest walka Britney Spears o nadzór nad jej majątkiem, czyli tzw. conservatorship. Piosenkarka cały czas toczy w tej sprawie spór ze swoim ojcem. Jamie Spears i jego córka Britney będą głównymi bohaterami dokumentu „Britney vs Spears” od Netflix.

Nie jest tajemnicą, że sława mocno wpłynęła na życie Britney Spears. W 2008 jej ojciec – Jamie Spears – stał się osobą zarządzającą jej majątkiem i karierą w ramach tzw. conservatorship. Życie piosenkarki zdawało się wychodzić na prostą. Ale niedawno Britney zażądała zakończenia opieki nad jej finansami, mówiąc, że boi się swojego ojca.

R E K L A M A

W lutym 2021 roku swoją premierę miał film „Framing Britney Spears” na bazie dochodzenia „New York Times”. Dokument opowiada o karierze piosenkarki, jej przeżyciach związanych z mediami oraz o relacjach z ojcem. Produkcja wywołała także dyskusję na temat tego, czy nadzór nad majątkiem w tej sytuacji jest zasadny. Piosenkarka z czasem zeznała także, że była zmuszana przez ojca do występów. Jamie miał ponadto zabraniać jej zachodzić w ciążę.

britney vs spears
Britney Spears nie zarządza swoim majątkiem od 2008 r. Konflikt między nią a jej ojcem pokaże film „Britney vs Spears” od Netflix

Britney vs Spears na Netflix – kiedy premiera?

Właśnie tę historię zamierza opowiedzieć najnowsza dokumentalna produkcja Netflix – „Britney vs Spears”. Film będzie dostępny na platformie streamingowej już od wtorku, 28 września. Czy dowiemy się czegoś więcej w porównaniu z dokumentem NYT „Framing Britney Spears”?

Czy na jaw wyjdą jakieś nowe, nieznane dotąd fakty? To na razie trudno ocenić, ale trailer zapowiada się naprawdę obiecująco. Jeśli okaże się, że nie „Britney vs Spears” nie będzie żadnym przełomem w sprawie konfliktu pomiędzy piosenkarką a jej ojcem, to przynajmniej, jak można wnioskować po trailerze, otrzymamy całkiem niezłe podsumowanie całej tej zawiłej sprawy.

Trailer Britney vs Spears od Netflix

Trailer opisywanej produkcji jest już dostępny. Zapowiedź dokumentu Netflixa o Britney Spears możecie obejrzeć poniżej:


Posłuchaj nas!