Co więc takiego oferuje ten szablon ? Bardzo wiele opcji konfiguracyjnych, 14 wersji demo, własny slider, integrację z WooCommerce i dziesiątki innych przydatnych rzeczy.

Ale do rzeczy, poniżej najciekawsze funkcje jakie oferuje ten szablon

1. Łatwy i szybki import zawartości demo

Autorzy  postawili na prostotę i funkcjonalność użytkowania tego szablonu. Import zawartości demo jest bardzo intuicyjny i nie wymaga wgrania plików XML. Co więcej, oprócz samej zawartości możecie również zaimportować ustawienia, widgety i treści danego dema. Oznacza to iż możemy przy budowie strony wykorzystać treści z dema „One Page” a ustawiania na przykład z dema „Winery”. Całość odbywa się za pomocą kilku kliknięć i nie zajmuje więcej niż 30 sekund (jeśli wybierzemy import mediów).

bridge1
Opcje importu dema

2. 17 wersji demo

Całkiem pokaźna liczba bardzo zróżnicowanych wersji demo każdemu przypadnie do gustu. Wśród tych 17 wersji demo znajdziemy między innymi demo stricte korporacyjne czy też bardzo kreatywne i efektowne portfolio z bardzo ciekawymi efektami ładowania strony. Tak duża liczba wersji demo wraz z całym mnóstwem opcji konfiguracji wyglądu szablonu (o tym w dalszej części artykułu) to jedna z jego wielu zalet. W połączeniu z naszą kreatywnością możemy stworzyć wizualnie atrakcyjne strony.

bridge2

3. Visual Composer + dodatki od twórców szablonu

bridge3

Wtyczkę Visual Composer , opisywaną wcześniej na łamach Daiyweb.pl , dostajemy gratis razem z tym szablonem (30$ zostaje w kieszeni). Co więcej, autorzy szablonu dodali od siebie dodatkowe 39 elementów które z pewnością uatrakcyjnią wygląd naszej strony. Znajdziemy wśród nich między innymi paski postępu ( zarówno pionowe jak i poziome), interaktywne wykresy czy też najnowsze wpisy wyświetlane jako masonry.

4. Ogromna ilość konfiguracji wyglądu szablonu

Lista elementów wyglądu szablonu które możemy modyfikować jest naprawdę imponująca. Możemy zmieniać wygląd takich rzeczy jak page transition, sposób wyświetlania menu ( wielkość i kolor czcionki, opacity paska z menu, położenie logo w menu i wiele innych. Zresztą najlepiej przekonajcie się o tym sami, na końcu artykułu umieściłem link, gdzie możecie potestować sobie ten szablon na żywo :)

bridge4

5. Qode SEO fields

Nazwa nagłówka mówi sama za siebie. Autorzy tego szablonu pomyśleli o wielu rzeczach, również o optymalizacji pod kątem SEO. Dla każdej strony możemy ustawić tytuł, słowa kluczowe i opis. Wszystko to z poziomu ustawień dla konkretnej strony:

seo bridge

6. Bonus czyli przekonaj się sam jakie możliwości oferuje Bridge

Czym byłaby recenzja szablonu bez możliwości jego przetestowania ? Postanowiłem udostępnić Wam ten szablon, abyście mogli sami przetestować jego działanie. Poniżej dane do logowania, jeśli ktoś zastanawia się nad zakupem to skorzystajcie z tego linka – pozwoli on nam na testy kolejnych szablonów i wtyczek :) Z oczywistych względów poziom uprawnień to redaktor, jednak gdyby ktoś chciał przetestować w pełni ten szablon dajcie znać – pomożemy ;)

Jeśli chcecie abym przetestował dla Was jakiś szablon lub wtyczkę to zostawcie info w komentarzu, postaram się Wam pomóc !

Poniżej odsyłam do mojej lokalnej kopii szablonu, zaś pod odesłaniem do szablonu dodałem swojego refa ;-)

Użytkownik: demo
Hasło: demo

[s_button url=”https://bridge.stronazen.pl” target=”blank” radius=”0″ icon=”icon: eye” text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]Demo[/s_button] [s_button url=”https://themeforest.net/item/bridge-creative-multipurpose-wordpress-theme/7315054?ref=mateosite” target=”blank” radius=”0″ icon=”icon: floppy-o” text_shadow=”0px 0px 0px #000000″]Kup[/s_button]

Autor: Mateusz Gołębiewski


Posłuchaj nas!