Nowości na Netflix: Breaking Bad: film i inne, będzie co oglądać - zobacz listę

Nowości na Netflix: Breaking Bad: film i inne, będzie co oglądać – zobacz listę

Opublikowano 11.10.2019 13:33 -


Netflix przygotował sporo nowości na ten tydzień, ale pozwolę sobie zaznaczyć jedno: pamiętajcie, że to ma być alternatywa. Pogoda będzie mocno słoneczna i będzie bardzo ciepło, dlatego Netflixa zostawcie sobie na wieczór. Okej, sumienie mam już czyste, można zatem przejść do konkretów.

Oczywiście dzisiaj jest ten dzień, który był długo wyczekiwany przez fanów genialnego serialu Breaking Bad. To właśnie dzisiaj pojawił się El Camino: Film Breaking Bad, który jest niewątpliwym hitem października, a może nawet najbliższych tygodni, do premiery Wiedźmina rzecz jasna.

Lista nowości na Netflix

EL CAMINO: FILM „BREAKING BAD” (2019)

Zbieg Jesse Pinkman próbuje uciec przed swoją przeszłością. Za scenariusz i reżyserię odpowiada twórca serialu „Breaking Bad”, Vince Gilligan. W roli głównej Aaron Paul. W filmie twórcy „Breaking Bad” — Vince’a Gilligana — Aaron Paul powraca w roli, która zagwarantowała mu nagrodę Emmy.

Riverdale – premiera sezonu 4. – pierwszy odcinek

Archie i jego ekipa zmagają się z problemami z seksem, miłością, szkołą i rodziną. Nastolatkowie zostają również wplątani w mroczną tajemnicę miasteczka Riverdale. W rolach głównych: K.J. Apa, Lili Reinhart, Camila Mendes. Twórcy: Roberto Aguirre-Sacasa.

Legends of Tomorrow – sezon 3

Tajemniczy „władca czasu” z przyszłości tworzy niezwykłą grupę jednoczącą superbohaterów i superłotrów w misji uratowania świata przed potężną złą siłą. W rolach głównych: Victor Garber, Brandon Routh, Caity Lotz. Twórcy: Greg Berlanti, Marc Guggenheim, Phil Klemmer, Andrew Kreisberg.

Ultramarine Magmell – sezon 1

Dziesiątki lat po niespodziewanych narodzinach nowego kontynentu młody ratownik do wynajęcia pomaga łowcom przygód badającym ten niebezpieczny i nieznany świat. W rolach głównych: Kengo Kawanishi, M・A・O, Toshiyuki Morikawa.

Straszna przygoda Kapitana Majtasa: Ściemo-ween – film (2019)

Melvin próbuje odwołać Halloween. Wówczas Harold i George wymyślają własne upiorne święto, które okazuje się strzałem w dziesiątkę! W rolach głównych: Nat Faxon, Jay Gragnani, Ramone Hamilton.

Czarna lista – premiera sezonu 7. – pierwszy odcinek

Błyskotliwy zbieg w rękach FBI składa propozycję ujęcia innych przestępców. Warunek – jego partnerką ma być młoda profilerka Elizabeth Keen. W rolach głównych: James Spader, Megan Boone, Diego Klattenhoff. Twórcy: Jon Bokenkamp.

Gen Hoshino podczas trasy POP VIRUS (2019)

Piosenkarz i tekściarz Gen Hoshino występuje przed pełną publiką na stadionie Tokyo Dome w ramach swojej wyczekiwanej trasy koncertowej promującej album „Pop Virus”. W rolach głównych: Gen Hoshino.

3 - 5 Sep 2020
Jesteśmy na #IFA2020 - zobacz naszą relację