Jeśli znasz już HTML i CSS oraz masz podstawy JavaScript, czas na kolejny krok w rozwoju Twojej kariery. Serwis eduweb.pl organizuje 6-tygodniowy Bootcamp online, które wprowadzi Cię w zagadnienia kodowania stron w najnowszych technologiach. W ramach zajęć uczysz się zdalnie, ze wsparciem grupy oraz mentorów na zajęciach na żywo oraz z przygotowanych wcześniej materiałów.

bot

Bootcamp rusza już 6 listopada. Skierowany jest zarówno do poczatkujących front-end’owców, ale już z podstawami JavaScript jak i bardziej doświadczonych Web Developerów, którzy chcą poznać nowe narzędzia. Podczas Bootcampu nauczysz się najważniejszych technologii działających po stronie klienta – będziesz pracował z JavaScript, AngularJS, jQuery czy narzędziami jak WebPack i Git. Poznasz nowoczesne frameworki a także narzędzia ułatwiające pracę developera. To wszystko z pomocą grupy uczestników oraz mentorów, w 100% online.

Start Bootcampu Front-End Developer już 6 listopada! Zapisz się już teraz na darmowy Kick-Off >>

https://eduweb.pl/bootcamp/FrontEndDeveloper

Na koniec Bootcampu otrzymasz Certyfikat potwierdzający udział i zdobyte umiejętności. Sprawdź jakie zagadnienia będą poruszone w trakcie Bootcampu:

  • Zaawansowany JS – poznasz serię dobrych praktyk pracy z JavaScript, podejście obiektowe jak również praca z Ajax czy JSON.
  • API HTML 5 – Poznasz techniki pracy z nowymi API w HTML5 takimi jak Geolokalizacja, Aplikacje Offline czy File API.
  • ES6 i TypeScript – wprowadzenie do zmian w JS, które pozwolą Ci zrozumieć działanie nowoczesnych frameworków.
  • Frameworki – działanie ekosystemu frameworków JS takich jak Node, Angular i WebPack.
  • AngularJS – najważniejsze koncepcje najważniejszego z frameworków JavaScript.
  • Projekt i Narzędzia – stworzysz własny projekt i poznasz lepiej przydatne narzędzia jak Grunt, Gulp i Git.

hellouski

Więcej informacji pod adresem: https://eduweb.pl/bootcamp/FrontEndDeveloper

Dla osób, które nie znajdą czasu na intensywną naukę w ramach Bootcampu eduweb.pl przygotował także ścieżki kursów online z zakresu tworzenia stron WWW: https://eduweb.pl/specjalizacje/webdeveloper


Posłuchaj nas!