Blog Forum Gdańsk 2011 - druga edycja

Blog Forum Gdańsk 2011 - druga edycja

Opublikowano 26.09.2011 20:27 - 3


Między 15 a 16 października odbędzie się druga edycja konferencji blogerów pod nazwą Blog Forum Gdańsk. Osobiście nie uczęszczam ani nawet nie staram się uczęszczać na podobne imprezy, gdyż nie czuje specjalnej potrzeby. Jednak postanowiłem się zarejestrować z czystej ciekawości no i głównie zmotywowany tym, że odbędzie się ona w Gdańsku, moim Gdańsku.

Dla tych, którzy nie wiedzą cóż to za impreza:

W 2010 roku zainaugurowaliśmy pionierski projekt – pierwszą ogólnopolską konferencję blogerów - Blog Forum Gdańsk. Przyświecała nam idea stworzenia autorskiego wydarzenia dedykowanego wyłącznie polskiej blogosferze: inspirującego forum rozmowy o szansach, barierach i kierunkach rozwoju tej formy komunikacji. Blog Forum Gdańsk 2010 to dwa dni wykładów, paneli eksperckich i dyskusji uzupełnionych ciekawym programem wydarzeń towarzyszących.

Z zeszłego roku pamiętam, że impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, stąd podejrzewam, że z moimi skromnymi 5 000UU/m-c - raczej nic z tego nie będzie, aczkolwiek nic na stoi na przeszkodzie by spróbować. Was także zachęcam, będzie doskonały powód, by napić się piwa ;_)

Preleganci konferencji znani będą 30 września, znany natomiast jest program.

 

Wieści z Rozładowani.pl