Blade 15 Advanced od Razera z udoskonaloną klawiaturą mechaniczną

Blade 15 Advanced od Razera z udoskonaloną klawiaturą mechaniczną

Opublikowano 17.10.2019 17:56 -


Sprzęt od Razera jest zapewne bardzo dobrze znany wszystkim graczom. Poza myszkami czy klawiaturami mechanicznymi producent zajmuje się również tworzeniem komputerów gamingowych. Właśnie wczoraj zaprezentował swój najnowszy model Blade 15 Advanced z udoskonaloną klawiaturą. To oczywiście dopiero początek tego, co chce nam pokazać jeden z najlepszych producentów sprzętu dla graczy.

Nowa seria laptopów do gier ma różnić się od poprzednich przede wszystkim większym komfortem pisania, ale także prowadzenie rozgrywek. Wyróżnia się ona także dość ciekawym designem oraz solidnym wykonaniem, co na pewno zostanie docenione przez zaawansowanych graczy. Przekonajcie się więc sami, co ma nam do zaoferowania nowy Blade 15 Advanced od Razera.

Laptop gamingowy Blade 15 Advanced z nową klawiaturą

Zapewne nie trzeba wam przedstawiać producenta sprzętu do gier, jakim jest Razer. Zaledwie wczoraj postanowił on oficjalnie zaprezentować swojego nowego laptopa z serii gamingowej. Mowa o Blade 15 Advanced, który ma wyróżniać się unowocześnioną i bardziej komfortową klawiaturą, niż do tej pory. Została ona wyposażona w mechaniczne przełączniki, które pozwalają na głębszy uskok wynoszący 1,7 mm. Jest to o 50% więcej w porównaniu z poprzednim modelem, dlatego na pewno wpłynie to na komfort graczy. Takie zmiany mogą pozytywnie wpłynąć także na odbiór sprzętu przez użytkowników, którym nie tylko zależy na wykorzystaniu maksymalnych możliwości urządzenia w czasie gry, ale także podczas codziennego korzystania.

blade 15 advanced

Czy udoskonalenie klawiszy wpłynie na zwiększenie Liczby błędów?

To, jak będzie działała nowa klawiatura, prawdopodobnie okaże się już niebawem. Trzeba jednak być ostrożnym, ponieważ wystarczy nacisnąć klawisz do połowy, aby został on uznany za naciśnięty. Może to spowodować większą liczbę błędów zwłaszcza podczas pisania tekstu. 

Sam producent twierdzi, że w 2020 roku dostępnych będzie więcej konfiguracji. Aktualnie jednak pojawi się zaledwie jedna, która właśnie wczoraj wkroczyła na rynek Stanów Zjednoczonych. Jego cena wynosi prawie 2700$, co w przeliczeniu oznacza, grzyby w Polsce sprzęt ten prawdopodobnie będzie kosztował ponad 10000 zł. A oto szczegółowa specyfikacja:

  • procesor: sześciordzeniowy Intel Core i7-9750H
  • ekran: 15,6", matowa matryca
  • karta graficzna: Nvidia RTX 2070 Mac-Q
  • pamięć RAM: 16GB
  • pamięć wewnętrzna: 512GB SSD
  • bateria: 80 kWh

Zmiany wprowadzone w porównaniu z poprzednim modelem

Nowy Blade 15 Advanced niewiele różni się od swojego poprzednika. W kwestii specyfikacji miał on wiele podobnych podzespołów, a główną odmianą ma być uskok klawiatury. Taki sam także pozostaje układ klawiszy, czy bateria o pojemności 80 kWh. Trzeba przyznać, że producent naprawdę dokłada wszelkich starań, by zapewnić komfort rozgrywki swoim użytkownikom. Powinien jednak popracować jeszcze nad wieloma szczegółami jak na przykład pojemność baterii, czy cena adekwatna do podzespołów. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko czekać no pierwsze recenzje nowego sprzętu gamingowego.

Źródło: The Verge

Wieści z Rozładowani.pl