Ostatnie miesiące były dość niepewne dla branży kinowej. Ale teraz już wiemy na pewno – „Czarną Wdowę” („Black Widow”) będzie można obejrzeć w polskich kinach. Właśnie ruszyła przedsprzedaż biletów.

„Czarna Wdowa” („Black Widow”) to amerykański film akcji na podstawie serii komiksów o superbohaterce, która rozpoczynała karierę jako rosyjska agentka. Za reżyserię odpowiada Cate Shortland, a za scenariusz Eric Pearson. W tytułową rolę wcieliła się Scarlett Johansson, która odgrywała Czarną Wdowę już w poprzednich filmach Marvela takich jak „Avengers”. Obok niej w głównych rolach wystąpią: Florence Pugh, David Harbour, O.T. Fagbenle, William Hurt, Ray Winstone i Rachel Weisz.

Czarna Wdowa (Black Widow) – data premiery, gdzie kupić bilety, zwiastun

Premiera „Black Widow” odbędzie się 9 lipca. Marvel oficjalnie ogłosił dzisiaj start sprzedaży biletów. W Polsce film będzie można obejrzeć m.in. w sieciach Cinema City oraz Multikino.

Jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup biletów? Być może przekona Was do tego poniższy trailer:

Na łamach DailyWeb możecie też przeczytać tekst Aleksandry, która osobiście nie może się doczekać premiery filmu. Jak zauważa nasza koleżanka, „Czarna Wdowa” będzie doskonałą okazją, aby jeszcze raz powrócić do filmowej wersji uniwersum Marvela znanej m.in. z „Avengers” (i kilkudziesięciu innych filmów) oraz lepiej poznać historię tytułowej bohaterki – Natashy Romanoff.

Czarna Wdowa doczekała się wreszcie uwagi – premiera filmu w lipcu, a ja zacieram ręce

Czarna Wdowa - plakat filmowy


Posłuchaj nas!