Black Weekend w Green Cell – przegląd najciekawszych produktów

Black Weekend w Green Cell – przegląd najciekawszych produktów

Opublikowano 29.11.2019 9:02 Aktualizacja: 29.11.2019 9:52 -


Jeśli poszukujesz niezawodnego sprzętu do ładowania w całkiem niezłej cenie, to w Black Friday koniecznie zajrzyj do Green Cell.

Green Cell dało się poznać szerokiej publiczności przede wszystkim jako producent niezwykle wydajnych baterii i ładowarek. Oferta firmy jest jednak znacznie szersza i obejmuje szereg rozwiązań power-supply, wliczając w to m.in. powerbanki, zasilacze, kable USB i EV, ładowarki i akumulatory. O kolejnych nowościach w katalogu Green Cell informowaliśmy Was także przy okazji tegorocznych targów IFA2019.

Pisząc o Green Cell nie sposób nie wspomnieć GC Ultra Charge. Autorska technologia szybkiego ładowania leży u podstaw skuteczności produktów oferowanych przez rodzimą markę. Według zapewnień producenta GC Ultra Charge pozwala na naładowanie baterii smartfona do 70% jej pojemności nawet w 30 minut. GC Ultra Charge jest kompatybilny ze wszystkimi wiodącymi technologiami szybkiego ładowania na rynku, takimi jak Quick Charge 3.0, Samsung AFC, Huawei FCP czy Apple 2.4A. Jeśli dodamy do tego solidne wykonanie i świetną ergonomię oferowanych urządzeń, otrzymujemy linię produktów naprawdę wartą polecenia.

Dlaczego o tym przypominamy? Z okazji Black Friday Green Cell przygotowało specjalną weekendową ofertę zawierającą zniżki na swoje topowe produkty. Oto krótki przegląd pozycji, które naszym zdaniem zasługują na szczególną uwagę:

Ładowarka 75 W Power Source – jedna ładowarka, wiele zastosowań

Jeśli szukacie ładowarki, która pozwoli na pozbycie się z domu nadmiaru kabli, Green Cell Power Source wydaje się świetną opcją. Jest to sprzęt, który zapewnia wszystkie potrzebne porty w jednym kompaktowym urządzeniu. Ładowarka jest kompatybilna z większością urządzeń posiadających porty USB-C i USB-A. Nieważne więc czy w danej chwili potrzebujemy naładować naszego Macbooka Pro, Samsung Galaxy S10 czy iPada, w każdym przypadku możemy liczyć na optymalną szybkość ładowania.

Urządzenie zostało wyposażone w 4 porty o łącznej mocy 75W, wśród których znajdziemy:

  • port USB-C Power Delivery o mocy wyjściowej 60W, dedykowany przede wszystkim ultrabookom i tabletom
  • port USB-A wyposażone we wspomnianą wcześniej technologię Ultra Charge zapewniający 3,5-krotnie szybsze ładowanie baterii smartfona
  • dwa porty USB-A Smart pozwalające na dopasowanie optymalnej prędkości ładowania przy podłączeniu większej liczby urządzeń.

Uwagę zwraca także solidna obudowa, zapewniająca odporność konstrukcji w czasie nawet najbardziej intensywnego użytkowania.

GC PowerPlay10 – powerbank dla wymagających

GC PowerPlay 10 to urządzenie, które warto mieć przy sobie w czasie każdej podróży. Stosunkowo niewielki (197 g), lecz bardzo pojemny (10000 mAh) powerbank o maksymalnej mocy 18 W, pozwoli na przedłużenie pracy urządzenia nawet do 36 dodatkowych godzin

PowerPlay10 wyposażony jest w 3 porty, z których możemy korzystać jednocześnie:

  • port USB-C Power Delivery 18 W
  • dwa porty USB-A Ultra Charge do szybkiego ładowania takich urządzeń jak smarfony, tablety czy przenośne konsole.

Ładowanie samego powerbanku odbywa się za pomocą dedykowanego portu microUSB, lub portu USB Type C z mocą do 20W.

Podobnie jak w przypadku poprzedniego urządzenia, uwagę zwraca wytrzymała konstrukcja. Jak widać, prosty i funkcjonalny design jest z pewnością jednym z największych atutów urządzeń Green Cell.

Kable GC Ray – zapomnij o szukaniu kabla w ciemności

Sama idea kabli z podświetleniem może wydawać się nieco ekstrawagancka, ale po zobaczeniu, jak prezentują się one „w akcji”, w pełni do mnie przemawia. Zwłaszcza w przypadku, gdy podświetlenie jest dodatkiem do naprawdę solidnego produktu. Tak też jest w przypadku kabli GC Ray, występujących w trzech wersjach:

  • USB-C
  • Micro USB
  • Lightning

Każdy z nich ma długość 120 cm i wyposażony jest w diodę LED (każdy w innym kolorze), pozwalającą na bezproblemowe podłączenie do urządzenia niezależnie od panujących warunków oświetleniowych.

Dzięki wsparciu dla szybkiego ładowanie w standardzie Quick Charge 3.0 oraz Power Delivery (USB-C), a także transferowi danych na poziomie 480Mps, GC Ray idealnie sprawdza się jako alternatywa dla oryginalnych kabli do smartfonów. Zwłaszcza biorąc pod uwagę solidne wykonanie zapewniające większą trwałość.

Oferty znajdziecie tutaj.


Artykuł powstał przy współpracy z marką Green Cell.

Wieści z Rozładowani.pl