Black Week w Kru.pl – hosting i domeny za 0,69 PLN/rok

Opublikowano 26.11.2020 21:43 Aktualizacja: 27.11.2020 10:25 - Wpis sponsorowany


Krakowska firma hostingowa przygotowała garść ofert, które powinny przypaść do gustu zarówno stałym klientom jak i osobom zainteresowanym zmianą dostawcy. Jak zawsze bez gwiazdek i ukrytych kruczków.

Jeśli szukasz alternatywy dla swojego hostingu, Black Week może być doskonałą okazją do zmiany operatora. Wielu usługodawców oferuje okolicznościowe zniżki, których czas trwania jest zbliżony, przez co łatwiej porównać poszczególne oferty. Przeczesując gąszcz promocji, warto jednak pamiętać, aby poza ceną wyjściową wziąć pod uwagę także koszt przedłużenia usługi – niezależnie od tego, czy mówimy tu o samym hostingu czy też o domenie.

To właśnie przejrzyste warunki oferty są kolejnym poza korzystnymi cenami powodem, dla którego warto wziąć kru.pl pod uwagę. Firma dba o to, aby klient już na etapie zamówienia wiedział dokładnie, ile wybrana usługa kosztuje w cenie standardowej oraz jaka będzie jej cena po roku.

Tym razem z okazji Black Week firma przygotowała następujące oferty: 

  • Domeny po 0,69 PLN za rok  - na cały okres Black Week ceny domen .pl, .eu w cenie 0,69 PLN netto/rok
  • Hosting Biznes i Hosting WordPress - podczas akcji Black Week wszystkie pakiety hostingowe nurkują do ceny 0,69 PLN netto/rok
  • Serwery MVPS za pół ceny - rabat -50% od standardowej ceny subskrypcji na serwery MVPS 

Ze zniżek można skorzystać przez cały Black Week, czyli od 23 do 29 listopada. 

W przypadku promocji Black Week promocje można ze sobą łączyć. Jedynym ograniczeniem jest tutaj ich liczba – w przypadku jednego konta można skorzystać z maksymalnie dwóch usług promocyjnych na raz. Szczegóły dotyczące promocji znajdują się na stronie Kru.pl.  

Kru.pl jest częścią grupy ITH, działającej na rynku od 2019 roku. Podstawowa oferta Kru.pl to hosting oraz domeny, jak również certyfikaty SSL. Grupa ITH w swoim portfolio poza hostingiem oferuje usługi telekomunikacyjne dla biznesu takie jak dostęp do Internetu, telefonię IP, transmisję danych. W ramach grupy funkcjonuje również marka Hexerio, poprzez którą spółka dostarcza chmurę publiczną. Grupa stawia na rozwój poprzez rozbudowę własnej infrastruktury technologicznej. ITH zostało założone przez Niko Bałazy oraz Jakuba Neumanna, doświadczonych managerów związanych z rynkiem IT w Polsce

 Zobacz


Artykuł dostarczony przez partnera.Wieści z Rozładowani.pl