Black Mirror sezon 5 nadchodzi - zobacz trailer!

Black Mirror sezon 5 nadchodzi – zobacz trailer!

Opublikowano 15.05.2019 12:27 Aktualizacja: 13.06.2020 13:43 -


Wszyscy fani Black Mirror będą mieli powody do radości, wielkiej radości. Już 5 czerwca pojawi się nowy, piąty sezon tego serialu. Jest i nawet trailer!

Jako fan nowych technologii bardzo polubiłem się z tą produkcją. Te wszystkie futurystyczne wizje (głównie te czarne), jak technologia zmieni nasze codzienne życie, jak wielki będzie miała wpływ na nas, to kawał świetnego materiału. Black Mirror to właściwie jeden z nielicznych seriali, który oglądałem odcinek po odcinku, bez zbędnej przerwy (Binge-Watching).

Black Mirror sezon 5 już 5 Czerwca

Wszystkim fanom serialu, Netflix zrobił właśnie niespodziankę wypuszczając trailer 5 już sezonu tej produkcji. Zobaczymy ją 5 czerwca, a oto czego możemy się spodziewać, sami zobaczcie:

Co tu dużo mówić – będzie na pewno bardzo interesująco! Jedyne co mnie martwi, to tylko 3 odcinki, a to stanowczo za mało. Drogi Netflixie, poproszę o więcej.

Wieści z Rozładowani.pl

[s_button url="https://dailyweb.pl/szukamy-redaktorow-do-dailyweb/" target="blank" style="flat" background="#3cbe75" size="5" center="yes" radius="0" icon="icon: share-square-o"]Zobacz[/s_button]