Czarny Piątek to szaleństwo zakupowe, które ma prawdziwy sens głównie za wielką wodą. Promocje, które można złapać na wszelkiego rodzaju elektronikę, są naprawdę atrakcyjne. W naszym pięknym kraju, niestety to tylko namiastka, ale i czasem trafi się dobra okazja. Tak jak ta dzisiejsza. Słuchawki Sony WH-1000XM3 są do kupienia w bardzo przyzwoitej cenie.

W redakcji mamy dwie osoby, które korzystają z poprzedniej generacji słuchawek Sony, oznaczone modelem WH-1000XM2. Jestem jedną z nich, a namówił mnie do zakupu Łukasz, a właściwie video – recenzja, którą przygotował. Poszukiwałem wygodnych słuchawek wokółusznych, które dodatkowo będą mógł zabierać ze sobą w liczne wyloty do Skandynawii, ze względu na moją pracę. Zakup okazał się strzałem w dziesiątkę, a kupiłem je w 2 lata temu, przy okazji właśnie Black Friday i to w polskim Sony Centre.

[VIDEO] Prywatne biuro – recenzja słuchawek SONY WH-1000XM2 z aktywną redukcją szumu

Nowa generacja przynosi kilka nowości, ale rozpatrywałbym je w kontekście raczej kosmetycznych. Niemniej, jeśli szykowaliście się na ich zakup lub też rozglądaliście się za naprawdę dobrymi słuchawkami wokółuszynymi, to promocja Sony może Was przekonać do zakupu. Otóż WH-1000XM3 są do kupienia za 998zł. To niewiele,  tym bardziej że jeszcze kilka dni temu kosztowały w granicach 1200 zł.

R E K L A M A

5b8c9b25af298

Słuchawki Sony kupicie właściwie w każdym dużym markecie już teraz, a także w Sony Centre, zarówno sklepie internetowym, jak i w tych stacjonarnych. W promocji są oba kolory: czarny i charakterystyczny: szampański. Link do promocji znajdziecie tutaj.


Przypominamy, że nasz katalog startuje już w środę, a Wy macie ostatnią szansę, by dodać do niego swoją ofertę, zupełnie bez żadnych opłat.