Czarny piątek zbliża się wielkimi krokami. Jeśli jesteś łowcą okazji, to na pewno cały rok czekałeś na ten moment. Właśnie teraz możesz zakupić sobie nowy sprzęt, którego producentem jest Amazon, w naprawdę niskich cenach! Oto 4 najciekawsze propozycje produktów z obniżonymi cenami.

Wszystkie dostępne produkty i ich ceny zostały zaktualizowane 17 listopada. Amazon jest więc w pełni gotowy na szał zakupów. To jednak nie wszystko, bo swoją ofertę zamierza na bieżąco poszerzać o nowe produkty. Specjalnie z tej okazji dokonałam dla Was szybkiego researchu, żebyście nie przegapili najlepszych okazji na dokonanie zakupu elektroniki. Oto one:

OFERTY na amazon DOSTĘPNE już teraz

Echo Sub i dwa Echos w cenie 250$

echos echo sub

Miłośnicy dźwięku zapewne wiedzą, że Amazon Echo Sub zdecydowanie ulepsza linię basów. W połączeniu z dwoma echosami drugiej generacji wydobywa głębię każdego instrumentu z linii melodycznej.

R E K L A M A

Tablety dla dzieci do 100$

amazon tablety dla dziei

W ofercie nie mogło zabraknąć także gadżetów dla dzieci. Wysokiej jakości tablety z odpowiednimi zabezpieczeniami i etui posiadają specjalne menu pełne gier i bajek. Zapewnią one rozrywkę każdemu dziecku na wiele dni.

Tablety FIRE HD

amazon fire hd

Seria tabletów z dodatkowymi możliwościami oferowane przez Amazona, które już od kilku lat podbijają rynek. W ofercie znaleźć można egzemplarze ze wbudowaną Alexą, bądź systemem pogodowym. Wszystko to w cenach 100-150$.

Fire TV — NAJBARDZIEJ OCZEKIWANY GADŻET

amazon fire tv

Od niedzieli 18 listopada do oferty dołączył także zestaw FIRE TV. W jego skład wchodzą stick oraz pilot sterowany głosowo (dzięki wbudowanej Alexie). Jeżeli zdecydujecie się na ten zakup, nie będziecie już musieli szukać jednego przycisku pośród wielu innych, by zmienić kanał. Tak proste, a zarazem praktyczne rozwiązanie dostępne jest za 25$.

Wiecie, że Amazon próbuje swoich sił na rynku gier?

Jak się pewnie domyślacie, oferta Amazona na tym się nie kończy. Jest to zaledwie kilka wybranych produktów, które moim zdaniem zasługują na wyróżnienie ze względu na duże oszczędności. Jeśli jednak nie znaleźliście tu niczego, co zwróciłoby Waszą uwagę, zajrzyjcie bezpośrednio na stronę sklepu. Pośród tysięcy propozycji na pewno wyhaczycie coś godnego zainteresowania.

Autorem artykułu jest Marika Kowalska.


My (pozostali członkowie redakcji) również przygotowujemy dla Was ogromny katalog ofert Black Friday 2018. W międzyczasie zachęcamy do dodawania do katalogu Waszych ofert zupełnie za darmo.


Posłuchaj nas!