Black Friday 2019 - dodaj się do naszego katalogu za darmo

Black Friday 2019 – dodaj się do naszego katalogu za darmo

Opublikowano 4.11.2019 10:13 -


Jak właściwie co roku, od kilku lat, pracujemy w pocie czoła nad kolejnym katalogiem najciekawszych ofert z okazji Black Friday 2019. Jedyną zmianą w tym roku jest to, że stoi za nami milionowy ruch, bo dodanie do katalogu dalej pozostaje zupełnie darmowe.

Czarny Piątek w naszym kraju to w większości przypadków loteria, ale nie brakuje i ciekawych ofert. W ubiegłym roku zaprezentowaliśmy Wam ponad 160 propozycji najciekawszych ofert, na które składały się produkty i usługi, a w tym chcemy, by ich było jeszcze więcej. Mamy nadzieję wyłuskać te najciekawsze, dlatego nad katalogiem będzie pracować kilku naszych redaktorów, ręcznie przebierając najciekawsze propozycje.

Zostało nam wprawdzie jeszcze trochę czasu, ale przypominam o tym już teraz z dość prostego powodu. W zeszłym roku zainteresowanie przerosło nasze oczekiwania i zwyczajnie zabrakło nam czasu na obsłużenie wszystkich Waszych zgłoszeń.

Oczywiście dodanie do katalogu jest zupełnie darmowe, chociaż mamy też opcję premium. Darmowy wpis jest dodawany do poczekalni, ale w pierwszej kolejności obsługiwane są plany premium. Dla naszego bezpieczeństwa nie dajemy pełnej gwarancji, że uda nam się obsłużyć wszystkie darmówki, jeśli zalejecie nas kosmiczną ich ilością. Mamy jednak jeszcze prawie miesiąc, więc wierzę, że ogarniemy wszytko bez większych problemów.

W planie darmowym otrzymujecie wpis, z linkiem i grafiką promocyjną. W planach premium (99 zł) zaś: nadanie priorytetu i umieszczenia w górnej części katalogu, wyróżnienie oferty dodatkowym banerem, dodatkowy artykuł promocyjny.

Zachęcamy Was gorąco do dodawania ofert do naszego katalogu, który znajduje się pod adresem: https://dailyweb.pl/dodaj-blackfriday2019

Dodam, że zależnie od zainteresowania i wpisów komercyjnych, lwią część budżetu przeznaczymy na promocję katalogu, co z pewnością będzie korzystne dla nas wszystkich.

 Dodaj się do katalogu

Wieści z Rozładowani.pl