Biedronka chce być smart? Smart home z dyskontu

Biedronka chce być smart? Smart home z dyskontu

Opublikowano 25.11.2019 9:21 -


Wydawałoby się, że technologia smart home to wciąż rozwiązanie z wyższej półki. Wszystko wskazuje jednak na to, że staje się coraz bardziej przystępne cenowo. Do oferty dyskontu Biedronka trafiły produkty marki Hykker.

Już od 21 listopada można kupić w Biedronce artykuły obsługujące technologię smart home. Dostępne są 4 produkty: biała żarówka o mocy 7W w cenie 39,99 zł, kolorowa żarówka o mocy 9 W za 49,99 zł, inteligentne gniazdko za 59,90 zł, a także trzymetrowa taśma LED, która kosztuje 99 zł. Akcesoria można obsługiwać przez dedykowaną aplikację Hykker Smart Home oraz Asystenta Google.

Podobne artykuły w hipermarketach nie są częstym widokiem. Niska cena oraz technologiczne zaawansowanie artykułów mogą przyciągnąć do sklepu nowych kupujących. Ciekawe tylko, czy to wyjątkowa dla dyskontu oferta, czy może sprawdzanie reakcji klientów przed ewentualnym częstszym poszerzeniem oferty o akcesoria smart home.

Jeżeli macie wątpliwości, czy podobnym sprzęt zakupiony w dyskoncie faktycznie spełni swoją funkcję — uspokajam. Gadżet (zmieniającą kolory żarówkę) widziałam u znajomego. Produkt reagował na komendy wydawane przy wykorzystaniu Asystenta Google.

Dla tych, którzy dotąd nie mieli sposobności zapoznać się z wygodą smart home, jest to doskonała okazja do zrobienia w jej stronę pierwszego kroku. Oczywiście, o ile jeszcze znajdziecie coś w swoich Biedronkach. Taki produkt długo czekał na półkach nie będzie.

Wieści z Rozładowani.pl