Bezprzewodowe słuchawki nauszne. Wygląda to co najmniej dziwnie

Bezprzewodowe słuchawki nauszne. Wygląda to co najmniej dziwnie

Opublikowano 12.09.2019 19:51 -


Zamierzenie wydaje się dość proste. Jakość dźwięku dobrych słuchawek rzędu Sony, Sennhaiser czy Beats w połączeniu z poręcznością AirPods. Efekt? Human headphones.

Jakby tego było mało, słuchawki po złożeniu ze sobą stają się bezprzewodowym głośnikiem. Firma Humans aktualnie sprzedaje je w cenie 259$, jest to przecena z 399$.

Jak dla mnie wygląda to dość dziwnie, ale mimo to nie jestem projektowi przeciwny. Przecież z początku i AirPods wydawały mi się dziwne.

Human Headphones mają membrany o średnicy 30mm. Wbudowane baterie według producenta mają starczać na 9 godzin odtwarzania muzyki. Ale to nie wszystko! Jeśli zdejmiemy słuchawki z uszu (dosłownie) i złożymy je ze sobą, będą pełniły funkcję głośnika bezprzewodowego. W tym czasie można je ładować.

Jakby tego było mało, słuchawki są w stanie zapewnić translację mowy w 11 językach na żywo. Jednak nadal wyglądają dziwnie :)

Zaprojektowane zostały w taki sposób, aby nie przeszkadzały nam w wykonywaniu codziennych czynności.

To nie jest kampania na kickstarterze, która może skończyć się fiaskiem lub wysyłką za pół roku. Produkt jest dostępny w sklepie producenta i wysyłka ma nastąpić w ciągu maksymalnie dwóch dni roboczych.

Zewnętrzna powierzchnia słuchawek służy jako gładzik. Dzięki gestom możemy zatrzymać i wznowić muzykę, zmieniać piosenki oraz głośność i wywołać asystenta głosowego. Tłumaczenie mowy odbywa się w obu trybach: słuchawek oraz głośnika.

Design tych słuchawek jest co najmniej ciekawy. Z chęcią bym takie potestował. Szkoda, że będzie potrzeba specjalnej ładowarki zamiast na przykład kabla USB-C.

Słuchawki znajdziesz w sklepie producenta.

Wieści z Rozładowani.pl