Gracze z Polski i całego świata z niecierpliwością wyczekują daty 17 września 2020 roku. Wtedy światło dzienne ujrzy najnowsza gra twórców „Wiedźmina” – „Cyberpunk 2077”.

Zanim to jednak nastąpi, będziemy mogli położyć swoje ręce na wyjątkowej konsoli Microsoft Xbox One X opatrzoną motywem graficznym pochodzącym z produkcji polskiego studia. Kupić będzie można także limitowanego pada do gry i inne akcesoria, np. słuchawki czy dysk twardy.

Co ciekawe, konsola i akcesoria będą dostępne kilka miesięcy przed premierą samej gry. Do sklepów i w ręce klientów, którzy złożą pre-ordera gadżety trafią w czerwcu 2020 r.

Limitowana konsola „Cyberpunk 2077” wyróżnia się jaskrawymi kolorami nawiązującymi do oficjalnych materiałów promocyjnych gry. To jednak tylko jedna jej część. Druga nawiązuje do barw Johnny’ego Silverhand – postaci, w którą wcieli się sam Keanu Reeves. Na dodatek wyjątkowe grafiki nie są tylko okleiną – przynajmniej materiały promocyjne Microsoftu zapewniają, że to „custom panels”. Obudowa będzie też miała laserowo wycinane elementy oraz napis „No Future” świecący w ciemności i diodę na obudowie.

Edycja „Cyberpunk 2077” Xbox One X będzie ostatnią limitowaną wersją tej konsoli. Powstać ma 45 000 sztuk. W zestawie znajdzie się konsola, pad, dysk twardy oraz inne akcesoria. Większość z nich będzie można kupić osobno. Można już składać pre-ordery.