Będzie event Apple! Hashtag: #AppleEvent na Twitterze wszystko potwierdza

Opublikowano 8.09.2020 15:31 Aktualizacja: 8.09.2020 15:55 -


Wiele plotek było na temat tego, czy Apple zorganizuje event z okazji premiery nowego sprzętu. Najnowsze doniesienia mówiły jednak o krótkiej informacji prasowej, gdzie pokazany ma być iPad i Apple Watch. Hashtag na Twitterze jednak zmienił wszystko. Nowe źródła sugerują, że event może mieć miejsce pod koniec września.

Tak, jak w latach poprzednich na Twitterze obok hashtagu AppleEvent pojawiło się logo Apple. Oznaczać to może tylko jedno - lada chwila dowiemy się, kiedy będzie event, ale na wiemy już na pewno, że będzie!

apple 1

Wiemy też, że event odbędzie się w tym roku:

Ciekawe rzeczy zaczynają wypływać na Twitterze:

IPHONE 12: WYŚWIETLACZ 120 HZ I SYSTEM LIDAR

System LiDAR to nic innego, jak skaner zamontowany w obiektywy. Oczywiście to jedno zdanie jest znaczącym uproszczeniem definicji. Skaner wysyła specjalne wiązki laserowe, które badają pomieszczenie w odległości nawet kilku metrów od aparatu. Dzięki temu znacznie lepsze działanie będą miały wszelakie aplikacje wykorzystujące AR, a nawet autofocus w aparacie.

Najnowsze doniesienia pochodzą od znanego leakera Jona Prossera. Według niego iPhone 12 Pro Max otrzyma wspomniane 120 Hz, a także nagrywanie wideo 240 kl./s w 4K. Parametry te robią wrażenie, ale Apple jednak nie ma wyjścia – jeśli chce piastować miano lidera technologii mobilnych musi iść do przodu.

CZTERY WERSJE NA JESIEŃ

Wyjątkowo w tym roku powinny być pokazane cztery wersje iPhone’a. Dotychczasowo było to 3 modele (ostatnie 3 lata).

  • iPhone 12 5,4 cala
  • iPhone 12 6,1 cala – typowa budżetówka (jeśli można użyć takiego zwrotu w przypadku Apple)
  • iPhone 12 6,1 cala Pro – wersja wzmocniona, prawdopodobnie z dodatkowymi aparatami
  • iPhone 12 6,7 cala Pro Max

IOS 14 – CO O NIM WIEMY?

Widgety! Podobnie, jak w przypadku iOS 14, tak i w systemie operacyjnym na iPady otrzymujemy możliwość umieszczania widgetów na ekranie. Przydanta funkcja, chyba nawet bardziej, niż w przypadku iPhone’a.

Wieści z Rozładowani.pl