Moje rodzinne miasto Bielsko-Biała organizuje we wrześniu konferencję BB Days 4 IT, ale trochę w innym stylu. Będę miał okazję na niej wystąpić i chciałbym z tego miejsca Was zaprosić.

Co w niej takiego nietypowego? Będzie trwać przez 7 dni. Wydaje mi się, że jest to ciekawa forma, ponieważ firmy z Bielska w tygodniu będą miały drzwi otwarte, co nie jest często spotykaną praktyką. Każdego wieczora odbywać będzie się tematyczny meetup. W weekend natomiast miejsce będzie miała konferencja w klasycznej formie. Zaraz po niej nastąpi BBQ4IT, czyli część konferencji organizowana pod chmurką, grill, chill, wiedza, zabawa. Zwieńczeniem całego przedsięwzięcia będzie niedzielny hackaton.

R E K L A M A

płatny post love bb

Zachęcam Was do rozważenia uczestnictwa w tym wydarzenia z kilku powodów. Po pierwsze, mógłbym się nazwać lokalnym patriotą. Uwielbiam żyć w Bielsku i nie zamierzam się prędko (lub w ogóle) stąd wynosić. Po drugie, będę miał okazję prowadzić prelekcję o design systemach. Po trzecie… grill! Po czwarte, każdy chyba zna zalety uczestnictwa w konferencjach branżowych. Wiedza oraz networking to coś nieocenionego.

reklama ogólna

Poniżej znajdziecie oficjalną informację prasową:

Bilety na BBDays4.IT dostępne od 1 sierpnia!

1 sierpnia o godzinie 10:00 rusza sprzedaż biletów na konferencję, która odbędzie się w ramach największego festiwalu IT w regionie Bielska-Białej czyli BBDays4.IT.

Na stronie wydarzenia https://www.bbdays4.it kupić będzie można bilet w cenie 32 złotych, który uprawniał będzie do uczestnictwa w konferencji programistycznej (14 września br.). Konferencja składać się będzie z dwóch części: „part hard” oraz „part soft”. Ta pierwsza będzie miała miejsce na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, a prelegenci poruszą tematy związane z takim zagadnieniami jak: open source, front-end, back-end, dev ops, VR, AR. Natomiast część druga to czwarta edycja BBQ4.IT czyli konferencji programistycznej „pod chmurką”, która odbędzie na terenie Centrum Sportu „REKORD” w Cygańskim Lesie. Tematy IT zaprezentowane w lekkiej formie, wspólna integracja przy grillu oraz atrakcje muzyczne i sportowe, a wszystko to, żeby pokazać, że branża IT to przede wszystkim ciekawi ludzie i przyjazna atmosfera.

Całość zysków z biletów przeznaczona zostanie na pomoc Szpitalowi Pediatrycznemu w Bielsku-Białej przy współpracy z Fundacją Moniki Jaskólskiej „Nie Wypada Nie Pomagać”.

BBDays4.IT to festiwal skierowany do każdego zainteresowanego pracą informatyka, a także mieszkaniem i wypoczynkiem w Bielsku-Białej. Impreza ma na celu pokazanie siły lokalnego rynku IT, będąc okazją do poszerzenia wiedzy oraz integracji pasjonatów programowania.

Organizatorami wydarzenia są Rekord SI, Selleo, Capsilon, Akademia Techniczno-Humanistyczna i Miasto Bielsko-Biała. Wśród partnerów BB Days 4 IT znalazło się kilkadziesiąt firm z regionu Podbeskidzia, związanych z branżą IT. Impreza została objęta patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego

logo bbd4it
Więcej szczegółów:
https://www.bbdays4.it
https://www.facebook.com/bbdays4.it/
https://twitter.com/bbdays4