Moje rodzinne miasto Bielsko-Biała organizuje we wrześniu konferencję BB Days 4 IT, ale trochę w innym stylu. Będę miał okazję na niej wystąpić i chciałbym z tego miejsca Was zaprosić.

Co w niej takiego nietypowego? Będzie trwać przez 7 dni. Wydaje mi się, że jest to ciekawa forma, ponieważ firmy z Bielska w tygodniu będą miały drzwi otwarte, co nie jest często spotykaną praktyką. Każdego wieczora odbywać będzie się tematyczny meetup. W weekend natomiast miejsce będzie miała konferencja w klasycznej formie. Zaraz po niej nastąpi BBQ4IT, czyli część konferencji organizowana pod chmurką, grill, chill, wiedza, zabawa. Zwieńczeniem całego przedsięwzięcia będzie niedzielny hackaton.

płatny post love bb

Zachęcam Was do rozważenia uczestnictwa w tym wydarzenia z kilku powodów. Po pierwsze, mógłbym się nazwać lokalnym patriotą. Uwielbiam żyć w Bielsku i nie zamierzam się prędko (lub w ogóle) stąd wynosić. Po drugie, będę miał okazję prowadzić prelekcję o design systemach. Po trzecie… grill! Po czwarte, każdy chyba zna zalety uczestnictwa w konferencjach branżowych. Wiedza oraz networking to coś nieocenionego.

reklama ogólna

Poniżej znajdziecie oficjalną informację prasową:

Subskrybuj DailyWeb na Youtube!

Bilety na BBDays4.IT dostępne od 1 sierpnia!

1 sierpnia o godzinie 10:00 rusza sprzedaż biletów na konferencję, która odbędzie się w ramach największego festiwalu IT w regionie Bielska-Białej czyli BBDays4.IT.

Na stronie wydarzenia https://www.bbdays4.it kupić będzie można bilet w cenie 32 złotych, który uprawniał będzie do uczestnictwa w konferencji programistycznej (14 września br.). Konferencja składać się będzie z dwóch części: „part hard” oraz „part soft”. Ta pierwsza będzie miała miejsce na Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, a prelegenci poruszą tematy związane z takim zagadnieniami jak: open source, front-end, back-end, dev ops, VR, AR. Natomiast część druga to czwarta edycja BBQ4.IT czyli konferencji programistycznej „pod chmurką”, która odbędzie na terenie Centrum Sportu „REKORD” w Cygańskim Lesie. Tematy IT zaprezentowane w lekkiej formie, wspólna integracja przy grillu oraz atrakcje muzyczne i sportowe, a wszystko to, żeby pokazać, że branża IT to przede wszystkim ciekawi ludzie i przyjazna atmosfera.

Całość zysków z biletów przeznaczona zostanie na pomoc Szpitalowi Pediatrycznemu w Bielsku-Białej przy współpracy z Fundacją Moniki Jaskólskiej „Nie Wypada Nie Pomagać”.

BBDays4.IT to festiwal skierowany do każdego zainteresowanego pracą informatyka, a także mieszkaniem i wypoczynkiem w Bielsku-Białej. Impreza ma na celu pokazanie siły lokalnego rynku IT, będąc okazją do poszerzenia wiedzy oraz integracji pasjonatów programowania.

Organizatorami wydarzenia są Rekord SI, Selleo, Capsilon, Akademia Techniczno-Humanistyczna i Miasto Bielsko-Biała. Wśród partnerów BB Days 4 IT znalazło się kilkadziesiąt firm z regionu Podbeskidzia, związanych z branżą IT. Impreza została objęta patronatem Prezydenta Miasta Bielska-Białej Jarosława Klimaszewskiego

logo bbd4it
Więcej szczegółów:
https://www.bbdays4.it
https://www.facebook.com/bbdays4.it/
https://twitter.com/bbdays4