Bądź jak .NINJA, czyli dziś start domeny która może namieszać
Bądź jak .NINJA, czyli dziś start domeny która może namieszać

Opublikowano 5 lat temu - 8


Branża domenowa przeżywa zatrzęsienie. Dopiero co kurz opadł po zmianie na fotelu lidera w rankingu najpopularniejszych nowych domen, o którym pisałem wczoraj (domena .CLUB zdetronizowała .GURU) a już dziś zapowiadają się kolejne emocje. Otóż jeszcze w dniu dzisiejszym światło dzienne zobaczą takie domeny, jak:  .cruises, .flights,  .rentals, .vacations, .villas i wspomniany .NINJA. Oczywiście nie musimy się oszukiwać, która z tych premierowych końcówek ma możliwość zwojowania czołowych miejsc w rankingu.

Chwytliwa nazwa i sporo promocji po stronie właścicieli, musi się skończyć drobnym suckesem. Jak na moje, to doskonała alternatywa do złapania interesującej końcówki dla osób, które zaspały przy starcie domeny .GURU. Wojownicza wersja jest równie atrakcyjna, a z moich na szybko zorganizowanych odpytań o interesujące domeny, wychodzi że jeszcze sporo interesujących nazw jest do złapania. Oczywiście nie liczcie na takie smaczki jak SEO.NINJA czy WEB.NINJA, takie smaczki pewnie były już zgarnięte, zanim jeszcze zaczęła się faza pre-rejestracji ;-)

Jak wyglądają ceny nowej końcówki? Oczywiście wiele zależy od pośrednika, ile marży doliczy sobie do sprzedaży. Ceny są dość zróżnicowany, gdyż w serwisie Name.com, można ją kupić za $15, natomiast GoDaddy krzyczy sobie za nią $19, a skrajny enom.com chce nawet $31. Domena generalnie w zasięgu ręki. Nic tylko czekać, aż po starcie odświeży ranking. Gwarantuje Wam, że po 1 dniu będzie TOP6! :-)