Baby Yoda z serialu Mandalorian skradł również Twoje serce? Lego będzie sprzedawać zestawy, z których można zbudować własnego Baby Yodę.

Czy może być lepsze połączenie? Baby Yoda i LEGO? Nie wydaje mi się. Dlatego też z bananem na twarzy spojrzałem na monitor laptopa, gdy zobaczyłem informację, że LEGO będzie sprzedawać zestawy klocków, z których będzie można zbudować postać z serialu Mandalorian. Sam serial cieszy się dużym uznaniem wśród fanów Gwiezdnych Wojen, ale nie tylko. Spora część osób zapałała też miłością do postaci małego Yody. A teraz będzie go można zbudować z klocków LEGO. Chyba wiem, co może cieszyć się popularnością jako prezent w tegoroczne święta.

Baby Yoda Lego

Baby Yoda z klocków LEGO

Baby Yoda zaskarbił sobie serca wielu fanów Gwiezdnych Wojen, jak i samego serialu Mandalorian. LEGO obwieściło światu radosną nowinę dla wszystkich fanów małego Yody. Do sprzedaży bowiem trafią zestawy klocków LEGO Star Wars The Child, z których będzie można zbudować Baby Yodę. Postać osiągnie wysokość 20 cm. Co ciekawe, konstrukcja pozwoli na poruszanie głową Yody, jego uszami oraz ustami. Oprócz klocków w zestawie znajdzie się także tablica informacyjna. Prezentowany będzie na niej wzrost oraz wiek małego Yody. Budowanie postaci ma ułatwić mała figurka, która też będzie na wyposażeniu zestawu.

Baby Yoda Lego

Dostępność Star Wars The Child

Co prawda, zestaw Star Wars The Child przeznaczony jest dla dzieci w wieku 10 lat i starszych, ale niewątpliwie znajdą się jeszcze starsi chętni do jego zakupu. Halo, Żono, wiesz, święta niebawem :) A tak już całkiem poważnie, to zestaw ma trafić do regularnej sprzedaży 30 października. Będzie on dostępny zarówno w sklepie internetowym LEGO, jak i w sklepach stacjonarnych. Już teraz można kupić Star Wars The Child w przedsprzedaży.

Źródło: LEGO