Babbel - miesiąc nauki języka obcego za darmo na czas koronawirusa

Opublikowano 26.03.2020 13:54 -


Chwalimy nie tylko zagraniczne firmy, ale także polskie podmioty. Do takiej grupy należy właściciel aplikacji Babbel, która pomaga w nauce języków. Polski oddział firmy poinformował właśnie o darmowym miesiącu dostępu do apki w celu pomocy uczniom i studentom nauki języków obcych w tym trudnym czasie.

Wprowadzone obostrzenia dotykają nie tylko osoby pracujące, ale również i przede wszystkim (według UNESCO jest to ponad 360 milionów) najmłodszych. Od wczoraj obowiązkowa jest nauka zdalna, a co za tym idzie, nasilają się problemy w dostępie do aplikacji internetowych. Nie działają dzienniki szkolne i programy do nauki.

O Babbel

Aplikacja pomaga nauczyć się języka obcego w domu. Jak zapewnia firma wydająca narzędzie, ponad 70% badanych jest zdania, że już po pięciu godzinach nauki jest w stanie dogadać się w obcym języku. Z kursów można korzystać zarówno na stronie internetowej Babbel, jak i w aplikacjach na iOS i Android. Aktualnie dostępnych do nauki jest 14 języków (przy 8 językach lokalnych). Niestety w polskiej wersji dostępne są na razie kursy języka angielskiego i niemieckiego. Lekcje zostały przygotowane przez doświadczonych lektorów.

"Chcieliśmy w jakiś sposób pomóc uczniom i studentom w tej ciężkiej sytuacji. Nauka w domu nie jest łatwa. Dlatego postanowiliśmy zaoferować miesiąc angielskiego i niemieckiego za darmo. Mamy nadzieję, że nasza aplikacja pomoże nie tylko w opanowaniu tematów zadanych przez nauczyciela, ale także w poskromieniu nudy, która może się w tych okolicznościach pojawić".

– zaznacza Olga Denisiuk, Growth Strategy Manager na rynek polski w Babbel.

Każda osoba, która skorzysta z darmowego miesiąca, może rozpocząć naukę angielskiego lub niemieckiego na dowolnym poziomie zaawansowania. W ofercie jest w sumie kilka tysięcy testów. Aplikacje mobilne, ale także wersja na komputer pomagają również trenować uczniom wymowę słówek.

Jesteś uczniem bądź studentem i chcesz skorzystać z darmowej nauki języków?
Kliknij tutaj!

źródło: materiały prasowe Babbel

Wieści z Rozładowani.pl