Aż trzy gry dostępne są za darmo w Epic Games Store. Serwis ostatnio szaleje, a ten tydzień jest tego przykładem. W ramach darmówek dostępna jest przede wszystkim gra Saints Row: The Third w wersji Remastered.

Odświeżona wersja Saints Row: The Third to można powiedzieć świeżynka, bo została wydana w maju ubiegłego roku na PC. W tym roku pojawiła się również na konsole, ale to właśnie wersja „blaszakowa” jest dostępna za darmo w Epicu. Pozycję można już pobierać, podobnie jak dwie pozostałe gry.

R E K L A M A

Darmowe gry w Epic Games Store

Dwa pozostałe tytuły oczywiście pozostają w cieniu kultowego Saints Row, ale również są warte uwagi. Tym bardziej, że są za darmo, warto dodać je do swojej biblioteki w Epic Games Store, która w ostatnich miesiącach przynajmniej w moim przypadku znacznie się powiększyła.

Saints Row: The Third Remastered

Saints Row: The Third™ Remastered daje Ci kontrolę nad Świętymi u szczytu ich potęgi oraz możliwość pokazania tego wszystkim dookoła. To Twoje miasto. To Twoje zasady.
Wersja Remastered zawiera zaktualizowaną szatę graficzną, dzięki której Steelport – oryginalne miasto grzechu – jeszcze nigdy nie wyglądało tak dobrze, tonąc w seksie, narkotykach i broni.
Lata po przejęciu Stilwater dla siebie, Święci z Trzeciej Ulicy ewoluowali z ulicznego gangu do rozpoznawalnej marki – z własną serią obuwia, napojami energetycznymi i figurkami Johny’ego Gata z dużą głową (wszystkie produkty do kupienia w Twoim okolicznym sklepie). Święci są królami Stilwater, jednak ich sława nie obeszła się bez echa. Syndykat – legendarne, kryminalne braterstwo z koneksjami na całym świecie – zwróciło uwagę na Świętych i domaga się oddania przez nich hołdu.

Sprzeciwiając się woli Syndykatu stajesz do walki o Steelport, gdy ta niegdyś dumna metropolia stała się zaledwie cieniem miasta grzechu pod kontrolą tej przestępczej organizacji. Zrzuć czołg z samolotu, wezwij naprowadzany satelitarnie nalot bombowy na gang meksykańskich zapaśników i stań do walki z wykwalifikowanymi siłami wojskowymi – a wszystko to podczas samotnej przygody w ramach najbardziej nietypowego wątku fabularnego w historii gier.

Void Bastards

Zapomnij o wszystkim, co wiesz o strzelankach pierwszoosobowych. W Void Bastards nie musisz tylko celować i strzelać – gracze stają na czele całej akcji. Twoim zadaniem jest wyprowadzenie niesfornej zgrai Void Bastards z mgławicy Sargasso. Ty decydujesz o kierunku ucieczki, podejmowanych działaniach i rozpoczynanych walkach. Będziesz realizować plan, mierząc się jednocześnie z dziwacznymi i przerażającymi przeciwnikami.

Yooka-Laylee

Graj jako Yooka (zielona postać) i Laylee (zabawny nietoperz z dużym nosem) i eksploruj przepiękne, rozległe światy, poznawaj (i pokonuj) zapadających w pamięć bohaterów oraz gromadź całą masę błyskotek. Zabierz tą dwójkę kumpli na epicką przygodę, podczas której pokrzyżujecie przebiegłe plany korporacyjnemu nikczemnikowi Capital B zamierzającemu pochłonąć wszystkie książki tego świata… i przekształcić je w czysty zysk!


Posłuchaj nas!