Jak co tydzień Epic Games Store wrzuca kolejne darmowe pozycje. Ostatnio próżno było szukać głośnych hitów i podobnie jest tym razem. Są to jednak tytuły ambitne i cieszące się sporą popularnością.

Z drugiej jednak strony skoro za darmo, to żal skorzystać. Warto w związku z tym dorzucić dwie pozycje do swojej biblioteki, a na pewno kiedyś znajdziecie czas na ogranie tychże.

Bridge Constructor: The Walking Dead

Przeżyj radość z ZABIJANIA SZWENDACZY, używając MOCY swojego MÓZGU!
Przygotuj się na niezwykły mashup! Bridge Constructor: The Walking Dead to połączenie legendarnej i pełnej wyzwań łamigłówki Bridge Constructor™ z postapokaliptycznym uniwersum szwendaczy przedstawionym w serialu The Walking Dead od AMC. Dołącz do grupy ocalałych, którzy walczą z hordami nieumarłych szwendaczy i wrogą społecznością ludzi. Buduj mosty i inne konstrukcje, przemierzając ponure krajobrazy i odwiedzając zrujnowane budowle. Połącz siły z ulubionymi przez fanów postaciami, takimi jak Daryl, Michonne i Eugene, i stwórz bezpieczny przejazd dla kultowych pojazdów z tej serii.

Używaj ruchomych przedmiotów, materiałów wybuchowych i przynęt, aby zwabić szwendaczy do śmiercionośnych pułapek i poprowadzić ocalałych w bezpieczne miejsce. Ciesz się opartymi na fizyce szalonymi i realistycznymi animacjami, gdy szwendacze ulegają siłom grawitacji.

CECHY

  • The Walking Dead od AMC łączy się z grą Bridge Constructor
  • Twórz skomplikowane konstrukcje i śmiertelne pułapki
  • Wciągająca fabuła z nowymi twarzami, a także kultowymi postaciami i pojazdami z serii
  • Liczne poziomy łamigłówek i niezliczona ilość pożerających mózgi szwendaczy
  • Korzystaj z ruchomych przedmiotów i materiałów wybuchowych, aby doprowadzić szwendaczy do ich zagłady
  • Ratuj ocalałych i miażdż hordy nieumarłych
  • Brutalnie zabawna fizyka szwendaczy

Ironcast

Zainspirowana dziełami autorów science fiction epoki wiktoriańskiej, jak H.G. Wells i Jules Verne, gra Ironcast toczy się w alternatywnej rzeczywistości — w czasie, w którym mężczyźni w cylindrach i kobiety w kapeluszach sterowali gigantycznymi, mobilnymi wojennymi maszynami, siejąc spustoszenie wśród wrogów Imperium Brytyjskiego! Przejmij kontrolę nad 7-metrowym kroczącym pojazdem zwanym Ironcast i stań do walki z najeźdźcami, żeby obronić wiktoriańską Anglię z lat 80. XIX w.
Walki odbywają się poprzez tworzenie węzłów zasobów, które z kolei napędzają różne rodzaje broni i systemy Ironcast. Musisz wybrać, na co przeznaczysz węzeł, ale rób to z głową. Możesz grać ofensywnie, żeby uszczuplić i zniszczyć siły wroga, lub defensywnie, kiedy podejrzewasz rychłą wymianę ognia.

/opisy gier pisownia oryginalna Epic/