Na razie brak jest informacji na temat przyczyn awarii Telegram, ale sporo zgłoszeń jest odnotowanych w serwisie downdetector.pl. Mapa awarii obejmuje większą część Europy, co może świadczyć o globalnym problemie.

Nie działa Telegram? Awaria

downdetector.pl

Spora liczba zgłoszeń pojawiła się w usłudze downdetector. Przybywa ich z minuty na minutę. Może to budzić niepokój, szczególnie, że aplikacja wykorzystywana jest w nauce zdalnej.

downdetector.pl
downdetector.pl

Telegram – nowości PRZYPIĘCIE KILKU WIADOMOŚCI W ROZMOWIE

Co prawda Telegram zapowiedział szereg z nowości, jako urozmaicenie Halloween, ale niektóre z nich są naprawdę godne uwagi. Pierwszą z nich jest możliwość przypinania wielu wiadomości w czatach. W trakcie rozmowy, jeśli chcecie zapamiętać jakiś fragment rozmowy, który jest dla Was istotny, możecie przypiąć tę wypowiedź. Znajdzie się ona na górze okna. Po przejściu do tej części aplikacji zobaczycie nie jedną, a kilka przypiętych wiadomości (jeśli je wybraliście). To bardzo wygodne w nawigowaniu i przypominaniu sobie ważnych wątków rozmowy, jeśli ta trwa dość długo. To także ciekawy sposób na przypomnienie sobie czegoś z konwersacji, np. adresu, czy tytułu filmu. Szkoda, że czegoś takiego nie ma w Signalu.

telegram lokalizacja

/artykuł aktualizowany na bieżąco/