Wszystko wskazuje na to, że mamy do czynienia z dość dużymi utrudnieniami w działaniu sieci T-Mobile. Dzisiaj rano, w warszawskim Annopolu doszło do pożaru. Ucierpiały budynki T-Mobile Polska.

Awarie dotyczą głównie kontaktu z infolinią T-Mobile, ponieważ infolinie sieci są aktualnie nieaktywne. Oprócz samego call center, nie działają również niektóre usługi sieci, między innymi jest problem z wysyłką wiadomości SMS na numery zarejestrowane w T-Mobile.

Awaria T-Mobile – mapa utrudnień

Awaria T-Mobile mapa

Jak widać na powyższej mapie, dostarczonej przez serwis downdetector.pl, awarią objęta jest praktycznie cała Polska. Sieć w specjalnym oświadczeniu odniosła się do zaistniałej sytuacji:

R E K L A M A

„Szanowni Państwo,

Informujemy, że dziś, 31.01.2019 r. w godzinach porannych miał miejsce pożar hal magazynowych w warszawskim Annopolu, w wyniku którego ucierpiały także zlokalizowane tam budynki T‑Mobile Polska. Żaden pracownik firmy nie ucierpiał w wyniku zdarzenia.

W konsekwencji incydentu brak jest obecnie możliwości kontaktu z call center T‑Mobile, niedostępne są również niektóre systemy firmy.
Powyższe mogą skutkować ograniczeniem dostępności usług.

T‑Mobile podjął niezwłoczne działania w celu minimalizacji utrudnień. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Z poważaniem,
Biuro Prasowe T‑Mobile”

Na razie brak informacji o terminie usunięcia problemów. Jak tylko pojawią się nowe informacje w tej sprawie, będziemy o tym informować.