Awaria OLX - strona i aplikacja nie działają

Opublikowano 18.01.2019 12:53 Aktualizacja: 13.06.2020 14:34 -


Piątek, piąteczek, piątunio, a OLX przeżywa dość spore problemy. Doszło do dużej awarii, nie działa zarówno strona olx.pl, jak i dostęp do aplikacji mobilnej (przynajmniej na iOS).

Według informacji wyświetlonej na stronie internetowej OLX, jest przeprowadzana aktualizacja. Trudno jednak wierzyć w te słowa, bo jaka, szanująca się firma pozwala sobie na update w ciągu dnia.

Awaria OLX

Awaria OLX

Jak informuje serwis downdetector.pl, cała Polska jest objęta awarią. Problemy zaczęły pojawiać już po godzinie 11 w piątkowe przedpołudnie. Na razie brak jest jakichkolwiek informacji dotyczących przyczyn problemów. Jak tylko takie się pojawią, na pewno będziemy o tym informować.

mapa olx 1
Mapa awarii z serwisu downdetector.pl

olx na swoim profilu na Facebooku potwierdziło informacje o awarii, nie podając przy tym żadnych konkretów, kiedy usługa zostanie przywrócona. Dziwi niekonsekwencja w komunikacji, gdyż na stronie komunikat o aktualizacji, a w serwisie społecznościowym - awaria.

Przepraszamy za utrudnienia. Mamy awarię techniczną, nad której rozwiązaniem intensywnie pracujemy. Wszystkie opłacone i wyróżnione ogłoszenia zostaną przedłużone o czas trwania awarii. Postaramy się przywrócić pełne funkcjonowanie serwisu najszybciej jak to możliwe. Dziękujemy za cierpliwość.

Wieści z Rozładowani.pl