Jak się okazuje to potężniejsza awaria, bo nie działa strona internetowa Instagram, a także są problemy z aplikacją. Na razie nie są znane przyczyny występowania problemów z serwisem Instagram.

Wydaje się, że to dość spora awaria, bo problemy zgłaszane są już od ponad godziny. Nigdzie nie pojawiła się żadna informacja na temat rodzaju problemu, z jakim Instagram ma do czynienia.

R E K L A M A

Wystarczy spojrzeć na wykresy w serwisie downdetector, gdzie użytkownicy wysyłają setki zgłoszeń odnośnie wadliwego działania aplikacji i strony Instagram. Wchodząc na stronę instagram.com, znajdziemy informację o błędzie.

Awaria Instagram

Dla niektórych może to być dramat, bo jak żyć bez przewijania feeda na Instagramie? Trudno, musicie wziąć się za pracę, czekając na usunięcie usterki.

awaria instagram

Taki widok możemy zobaczyć na wersji przeglądarkowej Instagrama. W przypadku serwisu downdetector aktualne wykresy zgłaszanych błędów prezentują się tak:

awaria instagram 2

Ponad połowa zgłoszeń dotyczy natomiast aplikacji Instagram. Najpewniej jednak nie u wszystkich występują problemy, bo przykładowo u mnie apka działa idealnie.


Posłuchaj nas!